Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 27 évesen abban az életszakasz...

27 évesen abban az életszakaszban vagyok hogy csak egyedül szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Tényleg szeretek magamban lenni,tanulni,olvasni,meditálni,edzeni.Falra mászok azoktól az emberektől akik pletykálnak vagy ki akarnak használni.Régebb megpróbáltam ezeknek az embereknek megfelelni és csak a jót látni mindenkiben.Most ugy vagyok hogy csak magammal szeretnék foglalkozni de azota egyebet nem hallok csak hogy:megváltoztál,miert vagy különc?miert nem jösz át,miért nem tudsz senkivel megbarátkozni…ilyenek.Most valami baj van velem ha a sok önutálat után és kihasználhatóság után végre önmagam szeretem és önmagammal szeretnék lenni?Nem akarom az energiáim el pazarolni se az egy életem.
márc. 14. 22:05
 1/7 A kérdező kommentje:
A másik…amikor eleinte nagyon küzdöttem a szeretetért mindenki eltolt magától.Most hogy nem akarok senkit magam mellé,még egy nyugodt kávét se tudok meginni egy kávézóban mert vadidegenek ülnek le mellém mert beszélni akarnak…borzasztó idegesítő…
márc. 14. 22:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj
márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 he84 ***** válasza:
68%
Szerintem túlzottan egyedül vagy, amire vágysz is az elmondott okaiddal, itt kifejtetted és nem is tagadod, épp ezért mivel nagyon, avagy inkább túlzottan egyedül vagy alapból, így látszik ez, érződik ez a kisugárzásodon is, ez pedig olykor másokat úgy vonz be, hogy beszélgetni, barátkozni akarnak veled, mert azt hiszik, hogy túl egyedül vagy és esetleg magányos is vagy. Ilyen értelemben ez súrolja az egyedüllét határát, ami nem mindig jó, főleg így nem. Korábban a másik véglet voltál, hogy nagyon barátkozni akartál másokkal és elfogadni őket kedvesen, ez pedig pont, hogy ellenszenvet váltott ki sokakból, mert talán túl tapadós voltál, túl barátkozós, amit sokan nem szeretnek. Tehát a tanulság az, hogy nem jó egyik véglet se, hanem kell egy aranyközépút. Maradj magadnak egyedül, ha úgy érzed, de ne ennyire komolyan távolságot tartva, hanem legyél kicsit lazább, nyitottabb és barátkozz egy kicsit, ha 1-2 embernél úgy érzed, de azért ne nagyon, aztán majd valahogy alakul. Se nyomulni, se elzárkózni nem kéne, hanem valahol a 2 között lenne az okésabb.
márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 he84 ***** válasza:
68%
Na meg nem jó az se, ha ezentúl szinte teljesen kizárod magad minden emberi kapcsolatból, mert aztán idővel lehet, hogy magányos leszel. És idővel tévesen magadnak való bunkónak tarthatnak, ha ennyire elzárkózol mindig minden kicsi közeledésnél, ami szintén nem jó.
márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Én teljesen megértelek.


„A pokol az - a többi ember!” — Jean-Paul Sartre

márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%

Én full te vagyok, kivéve azt h érződik a kisugárzásomon hogy mindenki idegesít.

Vannak magányos percek nem tagadom, de olyanra nem pazarlom az időmet aki nem is érdemli azt meg. A megfelelés? Hát pont hogy lehányom már.

márc. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Rövid sz élet csak te döntöd el hogy akarod élni. Én is hasonlóan vagyok. Barátkozom emberekkel de ha egyedül akarok lenni akkor nem írok nekik annyit és kész. Ha pedig megváltoztam és nem tetszik nekik nem kötelező beszélni. A saját boldogságodat kövesd.
márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!