Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szilveszterkor egyedül elmenni...

Szilveszterkor egyedül elmenni egy buliba a városban? Jó vagy sem?

Figyelt kérdés

Srác vagyok és fél éve költöztem Pestre.

A barátaim többsége a barátnőjével akar kettesben romantikázni, én pedig egyedülálló vagyok és nem akarok egyedül itthon szilveszterezni.

Szerintetek rossz ötlet elmenni valahová a belvárosban szilveszterezni a pesti éjszakában?



dec. 26. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Jó ötlet, én is csináltam ilyet annak idején.
dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved, menj
dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly csináltam ilyet, sok csoport van FBon, ahol pl.külföldiek csinálnak bulikat! Életem egyik legjobb szilvesztere volt, arról nem beszélve,hogy csodálatos embereket ismertem meg, és a mostani páromat is... :)
dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
kötelező bulizni szilveszterkor? a fejedhez tart valaki egy pisztolyt hogy lelő ha nem bulizol szilveszterkor?
dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát én ezzel egyszer próbálkoztam, de nagyon nem jött be. Túl intro vagyok, nem tudok csak úgy odacsapódni idegenekhez. Egyedül meg nem olyan buli a buli. Mindegy lett volna, ha otthon maradok, ugyanúgy egyedül voltam, csak tömegben.
dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten sokan jarnak egyedul nulizni rendszeresen. Menj el.
dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem jött be. Viszont, ha idegenekről kiderült, hogy egyedül jöttek, akkor "felkaroltam" őket.
dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha baratsagos vagy, jo a dumad, akkor jo otlet
dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, én is mennék itt van közel Bp, biztos jó bulik lesznek.

Azért válassz ki egy helyet ne a vakvilágba indulj neki mert ha hideg rossz idő lesz akkor nem olyan jó egész éjszaka kinnt lenni.

dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elmentem egyedül és egy lánnyal kavartam, egy másikkal meg megismerkedtem. Ha kapós vagy, ott sündörögnek a közeledben, de magad is kezdeményezhetsz.
dec. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!