Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindig, folyamatosan, kivétel...

Mindig, folyamatosan, kivétel nélkül félreértelmezem a férfiak viselkedését és csalódom. Ezen a gondolkodásmódon szeretnék változtatni, na de hogyan?

Figyelt kérdés

Írok néhány példát:

1. Gyakornokként volt egy férfi kollégám, aki számomra elég egyértelmű jeleket adott (megérintett, kereste a társaságom, figyelmes volt, pozitív megjegyzést tett az öltözékemre), hogy tetszem neki, majd kiderült, hogy 4 éve párkapcsolatban van. A gyakornoki időm végét követően néhány hónappal megkérte a barátnője kezét. Értsd: Amíg én azon álmodoztam, hogy lehet akar tőlem valamit, addig ő nagyban tervezgette a lánykérést…


2. Volt egy évfolyamtársam egyetemen, akivel csak látásból ismertük egymást, aztán valahogy a semmiből egyre többször kezdtem el látni, amikor mindig jól megnéztük egymást, mindaddig, míg “ignorálni” nem kezdett. Enyhe túlzás, de nem nézett annyit, ez történt. Értsd: Amíg én azt hittem, hogy bejövök neki és már be is akartam jelölni, addigra elmúlt a varázs. Már, ha volt egyáltalán varázs…


3. Volt egy kollégám, akit annyira nem ismertem. Egy beszélgetés során mélyen a szemembe nézett és közben mosolygott is. Ezek után természetesen azt hittem, hogy biztosan tetszem neki, de utána konkrétan rám se nagyon nézett többet. Ja, de egyszer még hosszabban megnézett, de utána semmi.


4. Volt egy másik férfi, akivel akkor találkoztam először. A beszélgetés során folyamatosan engem nézett, mosolygott, érdeklődő volt. Utána kérdezgetett még kicsit személyesebb kérdéseket is. Mint utólag kiderült, természetesen ő is házas.


5. Volt egy férfi, akivel szintén akkor találkoztam először. Ugyan ő nem nézett folyamatosan, de elég gyakran az irányomba nézett, tartotta a szemkontaktust, amikor ránéztem, közel állt hozzám stb. Azt gondoltam, hogy legalább szimpatikus vagyok neki, de ez meg sose derült ki.


Ezeket csak azért írtam le, mert ott tartok jelenleg, hogy képtelen vagyok reálisan megítélni, hogy mikor kedves és udvarias valaki velem és mikor akar esetleg kicsit többet. Higgyétek el, nem vagyok egy magamnak való típus, nem ijesztek el senkit (úgy gondolom), de folyamatosan ilyen helyzetekben találom magam, hogy félreértem a másik viselkedését. Nem tudom, hogy ha ezek nem ún. “jelek”, akkor mik számítanak azoknak? Teljesen reménytelennek látom már a helyzetemet.



márc. 14. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Pszichológus, kognitív terápia, kötődési minták felülírása.

Nincs más azoknak, akik ide írnak ország-világnak. Ottbaj van. Az azt jelenti, hogy egyáltalán nincs empatikus, támogató közeg.

És nem is a neten lesz.

márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

1. Egy házas férfi is meg akarhat dugni.

2. Ha nem adsz pozitív visszajelzést, a férfiak eltűnnek.

márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Darius- ***** válasza:
100%

Nézzük mondjuk S hármast, mert az a magyar igazság. A többit nem olvastam.


Magamból indulok ki jó? Mert én is férfi vagyok. Szimpatikus voltál neki. Én akkor is a szemébe nézek valakinek, ha ki akarom deríteni S belső vonásait. Külsőre bejöttel neki. Belsore nem.


Alapjáraton légy kedves és beszélgess velük bármiről. Ha ez nincs, akkor vége.

Sok sikert kívánok üdvözlettel.

márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

A 3. 4. és 5. egyszerű, barátságos emberi interakciónak tűnik, amit nagyon hamar túlgondoltál.

Egyébként van egy tökéletes módszer arra, hogy megtudd, merről fúj a szél, vagy hogy legalább gyorsan egyértelművé tett a helyzetet:

1. Kérdezd meg, hogy van-e párjuk. Lehet ezt diszkréten is csinálni.

2. Hívd el őket egy közös proramra (lényegében randira).

Ennyi. Több vagy egy darab gyümölcsnél, hogy másoknak kelljen felmászniuk hozzád és lehozniuk téged. Növessz lábakat, növessz szájat és használd őket.

márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ha ezek nem ún. “jelek”, akkor mik számítanak azoknak?
márc. 14. 23:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj több emberismeretre szert tenni!

Vannak olyan férfiak pl., akik beszédesek sztorizósak, szeretik a lelkes hallgatóságot. Ha egy ilyen ember a szemedbe nézeget, az nem rólad, hanem róla szól, hogy mennyire tetszik az előadása.

Aki nem lép semmit, nem hív találkozni, nem akar ugyanarra hazamenni, nem tesz semmi személyes pluszt a kapcsolatba, az szimplán egy udvarias tipus, aki másnak is a szemébe nézeget.

márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő viselkedne így veled, barátságosnak gondolnád vagy veled kikezdeni akaró leszbinek? A férfi is ember, tud udvarias, kedves lenni anélkül is, hogy párkapcsolatban gondolkodna veled. Még egyszer, képzelj egy nőt a helyére, talán úgy könnyebb lesz döntened. Amúgy valami olyasmi lehet, hogy nagyon szeretnél valakit, ezért mindenhol kapást látsz. Az itt felsorolt ötből mind megfelelt volna, ebből gondolom.
márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A 2., 3. és 5. “felelt” volna meg, de leginkább az 5.
márc. 16. 20:29
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Elgondolkodtatott, amit írtál. Lehet, igazad van, de úgy érzem, hogy ez így méginkább gátol.
márc. 16. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt én is annak vettem volna aminek te. Tök gáz az ilyen pasi.
márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!