Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Két kiskorút beengednek a...

Két kiskorút beengednek a Budapest parkba szülő nélkül?

Figyelt kérdés
A 14 éves testvérem bejöhet velem úgy, hogy én még csak 16 vagyok? Elkérnek személyigazolványt, szülői nyilatkozatot vagy meghatalmazást? Vagy hogy megy ez az egész bejutás? Aki volt már a Budapest parkba kérlek segítsen!!!

márc. 15. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

En annak idejen bevitten a 16 eves bnom : kolcsonadtam a diakomat neki. Senki se vette eszre,h az nem az ove.

:D Mem a parkba mentunk.

Megneztem,nem irjak a park oldalan,h kernek iratokat. Menjetek nyugodtan.

márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rosszul nézted meg.


[link]


18 év alatti vendégeink belépési feltételei

16 év alatt koncertjeink csak szülői felügyelettel vagy szülő által meghatalmazott nagykorú kíséretében látogathatók. A szülői meghatalmazást itt tudod letölteni.


16-18 év közötti vendégeink előzetesen szülőjük vagy gondviselőjük által kitöltött szülői nyilatkozattal vehetnek részt a koncerteken. A szülői nyilatkozatot ide kattintva találod.


Ha koncertre jössz, szeretnénk tájékoztatni, hogy a Park területén 23 óra után csak 18 éven felüliek tartózkodhatnak. Hogy 23 óráig a koncerten résztvevő kiskorú vendégeink elhagyják a Park területét, az őket kísérő nagykorú felelőssége.


Felhívjuk figyelmed, hogy after eseményeinket csak 18 éven felüliek látogathatják! 21 óra után csak 18. életévüket betöltött látogatók léphetnek be a Parkba.


A fenti szabály alól kivétel, ha 16-18 év közötti vendégünk szülői kísérettel vesz részt az eseményen.

márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te is kiskorú vagy!
márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!