Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha azt kívántam,...

Mit csináljak ha azt kívántam, hogy legyen minden a régi és teljesült ,de nem úgy ahogy én akartam? Megbántam.

Figyelt kérdés
Azt kívántam hogy olyan legyek mint a múltban, anyám rövidebbre vágta a hajam, idegeskedhetek ugyanaz a fiu miatt aki miatt régen( vissza tért az életembe, de nem úgy ahogy akartam.) Híztam is 2-3 kilót. Pattanásaim is lettek. Mit tegyek? Hogy csináljak mindent vissza?

márc. 18. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Növeszd meg a hajad, a pasit meg hagyd a francba, ha csak idegesíteni tud.
márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te a történteket a kívánság beteljesülésére vezeted vissza, miközben ez mind megtörtént volna akkor is, ha nem kívánsz semmit. Azért következtek be ezek, mert olyan tevékeny dolgokat csináltál, aminek ez lett az eredménye, ezt visszacsinálni is valamilyen aktív tevékenységgel lehet. Ha híztál akkor figyelj az étkezésre és mozgásra, ugyanígy az étkezés hatással lehet a bőr zsírosságára és a pattanásokra (+ hormonok stb.). Ez nem úgy működik, hogy a hajad addig nem fog egy mm-t sem nőni, míg nem kívánod újra, hogy hosszú legyen. Ahogy a pattanás sem attól múlik el pár nap alatt, mert te azt kívántad, hogy tűnjön el.

Próbálj az álomvilágból felébredni, mert csak akkor fog valami történni, ha teszel érte (vagy ellene).

márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dörzsöld meg a csodalámpást és kívánj még egyet a dzsintől!
márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!