Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elhitetetni...

Hogy tudnám elhitetetni magammal a hihetetlen védhetetlent, mint ahogy Berki Mazsi csinálja magával?

Figyelt kérdés

Nem is a sztori érdekel, hanem annak a módja, hogy tudnék ennyire hinni valamiben, ami nem igaz? Szeretném ezt valahogy a hasznomra váltani. Úgy értem pl elhitetni magamról azt, ami nem igaz rólam, vagy gátjaimat ilyen módon levetni.


A videó, ha esetleg nem tiszta:

https://www.youtube.com/watch?v=FlX2LHDg6uo


2021. márc. 23. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy vagy annyira ostoba, hogy rossz megállóból videózól.
2021. márc. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, szeretnék megingathatatlanul hinni abban, hogy miniszterelnök lehetek és abban, hogy dollármilliomos vagyok egész életemben és nincs ok az aggodalomra. Személy szerint én ezen sokat dolgozom, de hátha van nálam, aki ebben okosabb, csak tanulni akarok.
2021. márc. 23. 08:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Berki Mazsi nem hazudik magának és nem hitet el semmit magával.

Ugyanúgy hazudik, mint az elmebeteg férje. Ott ült az autóban ő is, pontosan tudta mi történt.


Ezek az emberek a látszatból csinálnak pénzt. Ezt nevezik influenszerkedésnek. Eladod, hogy egy nagyvilági csávó vagy csaj vagy annak a reményében, hogy elegen fogják megkajálni ahhoz, hogy jöjjenek instára vagy más felületekre a szponzorok.

2021. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aha, tehát azt akarod mondani, ha pénzem forogna kockán, szemrebbenés nélkül, akár sírva is bizonygatnám, hogy én leszek a miniszterelnök?


Érdekes, valakivel akkor kockára kellene tennem minden pénzem és lehet megnőne minden teljesítményem.

2021. márc. 23. 08:31
 5/9 krwkco ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésre válaszoljak:

- próbáld csökkenteni az IQ-dat. Talán valami agyműtét jöhet szóba

- mondogasd magadnak gyermekkorodtól kezdve, hogy "én szép kislány vagyok, nekem senki nem árthat, én mindent megérdemlek"

- élj fényűző életet egy zavaros lelkivilágú ember mellett, amíg teljesen el nem torzul a szemléleted

Kiegészítés: Ezek csak Neked szóló tanácsok. Nem ismerem Berki Renátát, csak a videóbeli viselkedését láttam.

Ami az esetet illeti:

- teljesen lényegtelen, hogy mi történt a buszmegállóban. Ha Berki-t sérelem érte (valószínűleg nem), az csak ellene szól, mert megadja az indítékot a büntetőfékezéshez.

Mazsi annyira "zseniális", hogy a mentegető videóba berakta azt a részletet is, ahol egyértelmű a büntetőfékezés.

A Bentley szűken elévág a busznak és már eközben is ég a féklámpája. Azután megáll az út közepén.

Itt már csak az a kérdés, hogy Berki két évnél rövidebb felfüggesztettet kap vagy két évnél hosszabb letöltendőt. De mivel 2019-ből már van egy felfüggesztettje gazdasági bűncselekmény miatt, mondanám, hogy az sem.

2021. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az érdekel, hogy ezen a pasin mit lehet enni? Miért vannak rajongói? Nálam ott ásta el magát, amikor egy régebbi műsorban a terhes Pamelával cipeltette a bőröndöket és úgy beszélt vele, mint valami kapcaronggyal. Amúgy meg egy látszatgazdag stróman, a legtöbb holmija szponzor cucc, csak nem értem mit esznek rajta a népek, meg ez a csaj is. Szerintem élvezi, ha megalázzák vagy nem is tudom. Lehet apuci befenyítette, hogy nem viszi el Maldívra vagy nem tudom, esetleg az anyagi helyzetét félti vagy tényleg ennyire hülye szegényem.
2021. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezért mondom, van valami titka annak, hogy magaddal elhitetsz valamit (szép vagyok, gazdag vagyok, macsó vagyok, stb), és a többi siker ezután azonnal megindul.


Persze a taplóság született, az nem változik, de tegyük fel, hogy nem vagyok tapló, nem büntetőfékezek, viszont nyilván sikeres, gondtalan életet szeretnék teremteni magamnak és családomnak.


Nekem az a nehézség, hogy szegény Mazsola olyan hihetően adja elő, hogy ő hisz valamiben, amiben 99%-a az embereknek, hogy nem, hogy ezt a képességét, tudományát irigyeltem meg, szeretném megtanulni.

2021. márc. 23. 09:20
 8/9 krwkco ***** válasza:

#7

Szerintem próbálkozz valami egyszerűbbel. Legyél, mondjuk sakkvilágbajnok.

Azzal is lehetsz sikeres és ott nem akadály a gondolkodás.

2021. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem Mazsi minden videója...megjátszottnak, hiteltelennek tűnik. Egyedül a fenti videóban az utolsó pár mondat - "Miért vagytok ilyenek?" - Szerintem ez az arrogáns, nagyképű, öntelt, sznob picha, ez Mazsola.


Egyszer összefutottam vele egy Békási dm-ben. Felsőbbrendűnek hiszi magát, nagyon azt nézte, hogy ki ismeri fel és fennhéjázó arckifejezéssel adta mindenki tudatára, hogy nehogy véletlenül bárki is fel merje őt ismerni.

Akkor még nem volt Breki neje. De elég volt belőle az a 10 perc ameddig mögöttem állt a sorban.


Szerintem szándékosan triggerelik, bosszantják és polgárpukkasztják a jónépet, mert a felháborodáskeltés magasabb nézőszámot és kommentaktivitást vált ki mint ha csak valami egyszerű jó. Ha valami egyszerűen csak jó az nem vált ki olyan erős érzelmeket mint a felháborodás.

A közösségi médián meg azok a hírek és tartalmak mennek nagyon amik érzelmeket váltanak ki. (Igen jól érted, a legerősebb érzelmek jelenleg a félelem - covid, felháborodás - büntetőfékezés és a gyűlöletkeltés - migráció, BLM)

Szóval nem feltétlen az a minőségi amin 1500 komment és 8000 haragos dislike van - de a Facebook-on az számít "jónak". Mert aktivitást generált. Breki meg a nője ebből élnek. Influencerek.


Nem tartod kicsit sem érdekesnek, hogy Breki bemegy egy spermavizsgálatra kamerával és kihozzák, hogy nulla az élő spermaszáma, tehát nem tud gyereket nemzeni, holott a videó feltöltésének pillanatában már tudták, hogy Mazsola terhes? Ezek mindenből (is) pénzt akarnak csinálni, ami egyszerűen gyomorforgató.

Szerintem Breki a börtönből is valóságshowt csinálna, viszont Mazsi is van annyira gátlástalan, hogy ebben még partner is lenne, kérdés mennyi évre csukják le ezt a mocskot.

2021. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!