Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan párkapcsolat, ahol...

Van olyan párkapcsolat, ahol az egyik fél naturistaként éli meg a hétköznapjait a másik pedig nem, és elfogadják egymást?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert az egyetemen megismertem egy lányt akiről kiderült , hogy naturistaként nőtt fel, nyaralni szinte mindég ilyen helyekre jár, sőt otthon is úgy éli meg a hétköznapjait. Engem nem zavar, sőt ő sem akarja rám erőltetni a stílust és én sem akarok azzá válni. Nagyon jól kijövünk, a szülei bár naturisták eddig nem mutatkoztak meztelenül előttem.

Van aki ilyen párkapcsolatban él és el tudja fogadni mindekettő ezt a fajta másségot?



márc. 18. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Én nem fogadnám el.
márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Én így vagyok a párommal.

Én vagyok a naturista, párom kevésbé. Semmi gond nincs köztünk ebből.

márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint van, például a tiéd.
márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
95%

Szerintem ez pont olyan helyzet mintha az egyikőtök úgy szeret nyaralni hogy egy hétig ki se lép a wellness hotel ajtaján, a másik meg rosszul van ha fél napig nem csinál semmit és nem megy sehova.


Az a kérdés hogy ő tudja-e hosszú távon vállalni hogy nem megy naturista helyekre nyaralni (nem tudom adott esetben ha együtt élnétek akkor mi lenne a helyzet a hétköznapokban), urambocsá később gyereknevelésnél mi lesz a helyzet, pucérkodás lesz vagy sem. Van egy kicsit időzített bomba jellege a dolognak, de nem is megugorhatatlan.


Amúgy én elfogult vagyok mert én is szeretem a ruhátlanságot, de ha hosszú távon fennmarad a kapcsolat, érdemes lehet kipróbálnod, hátha megtetszik esetleg :) én is rávettem a feleségemet hogy jöjjön el velem nudista strandra, és bár nem szeretett bele annyira hogy textilesre ezentúl nem is hajlandó járni (ez nem is volt cél amúgy), de attól se zárkózik el hogy időnként elmenjünk nudista strandra is, ami így egy teljesen jól működő kompromisszum.

márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
Fuj, mennyi betegséget összeszedhetnek.
márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 mooti ***** válasza:
82%

Sziasztok

Valahogy mi is így vagyunk a párommal. Én szeretek textil mentesen lenni, tenni venni. Így amikor csak tehetem akkor megszabadulok a ruháitól És meztelenül élem meg hétköznapjaimat. A párom nem szégyenlős, de nagyon keveset van meztelenül mert nagyon fázós. Ő elfogadta hogy én sokszor vagyok meztelenül. Így van a hét éves fiúk is, aki néha szintén leveszik ruháit és néha meg felveszi. nem erőltetünk rá semmit ő dönti el hogy mikor miben van otthon. Azonban van a páromnak egy tizen öt éves lánya aki előtt soha nem mutatkozok ruha nélkül, mert tudom olyan korban van ami negatívan hatna rá a meztelenség. Fontosnak tartom hogy mindenki vegye figyelembe a másikat és úgy élje életét. nem gondolom, hogy a meztelenség bűn, de a mai európai társadalom nem nagyon fogadja el csak bizonyos helyeken. Sokszor a kertben is a párommal így vagyunk, én meztelenül ő pedig hosszú nadrágban és pólóban. Ezzel semmi baj nincs tudjuk hogy miért van ez és szeretjük annyira egymást hogy elfogadjuk.

51/F

márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Ah, azért valamit tegyen a segge alá, ha leül.
márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mooti ***** válasza:
94%
Természetes, hogy ha leül az ember akkor egy törölközőt maga alá tesz. Ez egy naturista alapszabály. Lehet a tangás miniszoknyás hölgyeknek se ártana. De az gondolom más.
márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Páromat én vettem rá a nudira. Nagyon megtetszett neki ha tehetjük csak oda járunk otthon sincs textil.

46F

márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában fordítva szokott lenni. Viszont tapasztalatból mondom, hogy hosszútávon nem fog menni. Nyaralni olyan helyre akar menni az ember, ahol a párja is jól érzi magát meg ő is. Ez esetben ez nem lehetséges. Nálunk sem működött.
márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!