Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hasonlítanak folyton...

Miért hasonlítanak folyton valaki máshoz?

Figyelt kérdés
Hasonlítottak már jessie pinkmanhez, most meg valami david bowlie-nak vagy minek neveztek, utána néztem a faszinak, hát... nem hiszem hogy bóknak kéne vegyem. Igaz, hogy az elmúlt egy évbe fogytam arcból. Viszont elég erős szociális fóbiám van és mikor szembejön valaki a suliba és mond egy ilyet az csak tovább rontja és onnantól az egész napom el van cseszve. Önbizalomhiányom nagyon erős és rondának képzelem magam folyton, ezek szerint az is vagyok? Valaki mással előfordult már, hogy folyton hírességekhez hasonlították?

márc. 19. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rossz oldalról közelíted meg a jelenséget, nézd a jó oldalát.

Jesse Pinkman a világ egyik legnépszerűbb tv-sorozatának annyira jelentős főszereplője, hogy minden epizódban feltűnik és sikeresen vészeli át a történet minden kihívását, miközben embermilliók azonosultak a karakterrel nézőként.

David Bowie a 20. század egyik legjelentősebb kulturális ikonja, hétszeres Grammy-díjas művész, az elmúlt 50 évben zenészek ezreit inspirálta, szerepel a minden idők 100 legnagyobb előadóját tartalmazó listán éppúgy mint a 100 legnagyobb rockzenészét, és a brit popzene történetének tíz leggazdagabb előadóját felsoroló listán.

Majd akkor legyen önbizalomhiányod, ha Lakatos Márkhoz hasonlítanak.

márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De ki hasonlít téged azokhoz? Szülők, barátok, osztálytársak?

Amúgy meg mindenkit bizonyos szinten hasonlítgatnak mindenkihez, mert ez egy alap emberi ösztön. Legyen az kinézet vagy sikeresség. Van egy egészséges szintje is ennek ami némileg motivál, viszont hosszabban és erősködve csak rombol.

márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!