Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez egyébként normális?

Ez egyébként normális?

Figyelt kérdés

Én korábban vagy úgy 4x kitöltöttem az mbti személyiség tesztet de mindig enfp jött ki. Igaz van ami rám igaz de nem minden. Én korábban szerettem barátokat szerezni bárhol is voltam de mostanában már inkább visszahúzódók és inkább már azokra koncentrálok akiket már korábban megismertem. Instán sem követnek olyan sokan. Pedig azt írják mindenhol h az enfp-t mindenki szereti mert folyton vidám barátságos. De nálam nem egészen így megy az ismerkedés.

Ja és pluszban én nem vagyok mindig optimista mint ahogy egy enfp-t leírnak.

Ezért is csináltsm újra és újra de mindig enfp jött ki. Más oldalakon is kitöltöttem már de ott is ugyanígy enfp jött ki.

Ezért én most nem vagyok benne biztos h én tényleg enfp lennék.

(⁠T⁠T⁠)

Tudom h az mbti hasonló a horoszkóphoz de nekem mégis számít az eredmény.

Ha van valaki aki megérti amit én itt összeirkáltam annak nagyon örülnék.

Remélem érthetően fogalmaztam. (⁠─⁠.⁠─⁠|⁠|⁠)



márc. 24. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
ez a 16 personalitys cucc baromság
márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért?
márc. 24. 16:17
 3/10 anonim ***** válasza:
1. Szerintem nem! Nekem pont az jött ki amilyen vagyok!
márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Az ENFP ilyen "minden lében kanál", nem?
márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enfp-nek semmi köze az extrovertáltsághoz. Mondhatni a "legintrovertáltabb extrovertált".


Az ENFP azt jelenti, hogy például a döntéshozatalaidban és a megfigyeléseidben kreatív vagy, több megoldásban gondolkodsz, a belső hangodra és a saját érzéseidre fókuszálva döntesz, de igyekszel úgy intézni a dolgokat, hogy "mindenki" (a közelebbi barátok, szerelmed, család akár) kollektíven jól jöjjön ki belőle. Végezetül pedig az emlékezeted az érzelmeidre fókuszál. Nem arra emlékszel, hogy mi hogy volt, hanem hogy mit éreztél akkor, milyen érzést vagy gondolatot váltott ki belőled a helyzet.

Szűken, röviden ilyen egy enfp.


Hidd el, az mbti-nek semmi köze nincs az ember népszerűségéhez az égegyadta világon.:)

márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös:

Szerinted milyen forrás(ok)ból lenne leginkább érdemes tájékozódni, ha engem érdekel az MBTI rendszere? Csak mert tök jónak tűnik az összefoglalásod.

márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek általánositasok.

Nem fog egy ilyen leirás ponts leírást adni a személyisegedrol


Néz utána a kognitív funkcióknak

márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Az ENFP kognitív funkciói:

Ne-felfedezés

Fi-önazonosság

Te-hatékonyság, "csináljuk"

Si-memória, emlékek.

Én még nem vagyok olyan gyakorlott a kognitív funkciókban, de ezeket találtam. Az első kognitív funkciód a legnagyobb erősséged, a második egy erősséged, a harmadik egy gyengeséged és a negyedik a legnagyobb gyengeséged. Remélem ezzel segítettem egy kicsit. Egy xSFJ

ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (⁠^⁠^⁠)
ápr. 5. 17:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad már?


[link]

ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!