Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Múltkor étterembe voltam anyukámmal,és annyira szarul éreztem magam más emberek közelében. úgy voltam vele hogy gyorsan gyorsan egyem meg a kaját és huzzak onnan. Ideges voltam, feszengtem, olyan fura érzés aminek a szavát most nem tudom... miért lehet ez? Féltem hogy vajon mit mondhatnak rólam, vagy néznek e engem. (Pedig nem csináltam semmit mást csak ettem mint más) .. 25 vagyok.. sose voltam bulizni, és nem is fogok ...gyakorlatilag egy barátom sincsen, csak ismerősök.

márc. 25. 03:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt néha az éttermek rohadt zajosak. Nem diszkóba akarok menni, hanem enni, minek kell úgy bömböltetnie a helynek azt a rohadt rádiót, hogy a családtagot sem hallom?


Másrészt néha az emberek akarva-akaratlanul is az aurádba másznak, vagyis ezt érzem, amikor venném a bkk bérletet az automatából és odajön egy csávó és elkezd duruzsolni nekem valamit a fülembe meg, hogy ő segít nekem, amikor nem kell a segítsége (gondolom ezt mások is tapasztalták).

Vagy amikor az utcán egy pár a fenekembe mászva sétál vagy cigizek egy helyen az utcán és full üres a hely, de valaki a közvetlen közelemben megáll és ott ácsorog, amikor 2 méterrel odébb is mehetne.


Ha már cigi, több étteremben vagy beülős helyen is a bagósok fújták a képembe a cigifüstöt, miközben én csak élvezni akartam a kaját és ezt cigisként írom. Azért, ha dohányzok, igyekszem félrevonulva, az erre kijelölt helyeken tenni.


De legjobban engem az idegesítő szokások tudnak őrületbe kergetni, ezért nálam is előjön, amikor pl az étteremben vagy akár a vonaton ülök. Amikor beül a közelembe valaki, pl a szemben levő ülésre, akkor már arra gondolok, hogy na ő mivel fog az őrületbe kergetni.


Amikor az ember úgy rázza a lábát, hogy majd kiugrik az ülésből vagy a székből, néha olyan, mint a földrengés, tehát ha nem is nézel oda, érzed, hogy remeg alattad a padló, hosszasan szívja a taknyát aztán amikor adsz egy zsepit, visszautasítja, hogy neki is van, unalmában keresztrejtvényt fejt, ami abból áll, hogy végig a tollát kattogtatja, pár másodperces pihenőkkel, amíg ténylegesen ír.

Múltkor végállomástol végállomásik egy csávó krákogott a vonaton, miközben gyomorforgatóan öklendezésszerűen mozgott, tudod, mint amikor köpni akarsz, rohadt undorító volt.


Na ezek után persze, hogy az embernek futkos a hideg a hátán, amikor meglátja, hogy tele van egy hely.

márc. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az 1- eshez hozzátenném még a mindenhol és mindig telefonálókat,főleg a 40 feletti nőket,akik az életük összes mozzanatát ott élik ki és ezt megfelelő hangerővel teszik mindenhol.

Persze amikor elzavarom őket magam mellől,akkor sértődött szottyadt pofával vonulnak arrébb.

A mobil mérgezi legjobban a világot,noha hasznos.

márc. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Féltem hogy vajon mit mondhatnak rólam, vagy néznek e engem. ---> Ez a megfelelesi kenyszer .


A megfelelesi kenyszert a mergezo szulok alakitjak ki a gyerek en ugy,hogy feltetelhez kotik a szeretetuket. Tehat pl akkor dicser meg vagy hagyja abba a pocskondiazasod vagy megalazasod ,ha levagtad az adag fat ,amit kert.


Ha a szulo (bantalmazo szulo el nevezim ezt is)lelki terrorban nevelo a gyereket,az zarkozott lesz es nem tud baratkozni,nem tud nyitni masok fele.

(Van rola szakirodalom)


A bantalmazo szulo felelos a gyerek onbizalomhianyaert a gyereke allando becsmerlese megalazasa kepessegei lekicsinylese miatt. (Van rola szakirodalom)

[link]


Reszvetem.

márc. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!