Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Még nem voltam szerelmes, és...

Még nem voltam szerelmes, és kezdem úgy érezni, nem is lehetek, nincs rá esélyem. Tanácsok?

Figyelt kérdés

19 vagyok, és bár gimiben volt párszor majdnem valami, egyszer sem jött össze, vagy miattam, vagy a másik miatt, vagy egyszerűen csak nem jött össze. Egyiket sem sajnálom azért, mert nem gondolom, hogy jól működtünk volna együtt. Vártam az egyetemet, hogy hátha majd találkozok valakivel, de egyszerűen eddig még nem találkoztam olyan fiúval, aki iránt a sima "crusholásnál" több vonzalmat éreztem volna, vagy nem erőltetni akartam volna a tetszést. Mondjuk fiú barátaim se nagyon lettek, mert nincs túl sok ezen a szakon.


Nem szoktam 0-24 ezen keseregni, és alapvetően meg is vagyok egyedül de néha azért szíven talál a dolog, hogy én nekem még nem volt részem ilyenben és talán soha nem is lesz.


Online nagyon nem szeretnék ismerkedni.



márc. 25. 17:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

hát az átlagosnál kevesebb:D Nem vagyok kifejezetten csajos, nem szoktam sminkelni vagy körmöshöz járni, normális testalkatú vagyok. Nem gondolom, hogy a külsőmmel lenne baj. Bár néha azért megfordul a fejemben, mint mindenki fejében, de én szeretem magam így, és nem értek egyet azzal, hogy azért sminkeljek, hogy másnak tetsszek. Nálam kevésbé igényes vagy "szép" lánynak is van párja, bár ugye a szépség relatív.


Hát nem tudom:( lehet. Nagyon kevés körülöttem a fiú, és nem tudom, mikor lesz több

márc. 25. 19:06
 12/17 anonim ***** válasza:
szóval inkább csajos társaságod van? Esetleg sportolsz valamit?
márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

igen, most szinte teljesen lányos közegben vagyok, lánybarátokkal vagyok körbevéve.

Nem sportolok.

márc. 25. 19:24
 14/17 anonim ***** válasza:

"Egy bizonyos szintig zárkózott vagyok, de azért könnyen barátkozok, vagy legalábbis beszélgetek, persze hangulattól függően. Kicsit szorongós vagyok, de azért általánosságban el tudok beszélgetni idegen emberekkel is."


Én ugyan ez vagyok csak fiúban. Szeretek emberekkel lenni és beszélgetni, de az első "kapcsolatfelvétel" nagyon nehezemre esik. Sajnos nem tartom magamat érdekes személységnek. Azt nem tudom mások mit gondolnak. Barátnőm még nem volt, szerelem (féleséget) 1-szer éreztem, de az sem volt hosszúéletű vagy erős. Igazából nem is volt jó gimiben a közeg, szóval nem nagyon tudtam arra "koncentrálni". Úgy voltam vele hogy na majd Pesten az egyetemen úgyis lesz valaki, de csak magányosabb vagyok mint voltam mert már a barátaimmal is sokkal kevesebbet tudok találkozni. Az sem segít ha kétségbeesik az ember és elkönyveli magában hogy egyedül fog meghalni. Nálam ez tuti hogy ártott. Meg amikor azt látom hogy másoknak már van varátnőjük/barátjuk, az sem jó érzés. Szóval még várat magára a dolog.

márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14 és hogy éled meg a dolgot? Mennyire állsz hozzá pozitívan?
márc. 25. 19:50
 16/17 anonim ***** válasza:
15. Hát, nyilván nem egyszerű. Alapvetően negatívan hat a mindennapjaimra, illetve a motivációmra. Motiváció nélkül meg ugye nehéz bármit is kezdeni az életben. Tanulni főleg. Nem vagyok alapvetően pesszimista ember, próbálom a dolgokat a jó oldaláról nézni. Sajnos valahogy egyre nehezebb. Próbálom bemesélni magamnak hogy majd lesz valami, csak valahogy már nem hiszek magamnak. Beletörődni pedig már dacból sem fogok. Az a baj hogy akinek nincsenek rendben a magánéleti dolgok, az nem nagyon lesz motivált. Plusz az ember önbizalmának is abszolút a kárára megy. Szóval egyszerűen szívás az egész.
márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.


"Nálam kevésbé igényes vagy "szép" lánynak is van párja, bár ugye a szépség relatív."


Ez pedig a másik dolog. Én nem vagyok az a hivalkodó típus. Nem követem a legújabb divatot, de azért normálisan öltözködöm, járok fodrászhoz, elkezdtem kondizni nem vagyok igénytelen. A legrosszab érzés hogy a pattanásos, szétálló hajú, nagydarab, hangos srácnak pedig van egy csinos barátnője. És több hozzá hasonló is van. Nyilván van önbizalmuk és egy erős személységük. Nekem egyikből sem jutott sok. Vagy inkább már nincs a csalódásoktól.

márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!