Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találnak az emberek...

Hol találnak az emberek barátokat?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vannak barátaim, már majdnem egy éve, persze ha valahova megyek ott vannak ilyen “haverjaim” akikkel elvagyok, de ha szünet van, akkor szinte egyáltalán nincs kivel beszélnem, vagy találkoznom. Az iskolából az ismerőseimmel nem igen tudnám elképzelni azt, hogy iskolán kívül együtt lógjunk, azon kívül a régebbi barátaimmal akiket innen-onnan összeszedtem nem tartom a kapcsolatot, és azt hiszem hogy velük sem lenne túl sok közös témám, programom. Egy embert azt hiszem mondhatok barátomnak, de neki nyilván nincs ideje velem lenni annyit, amennyire igényem van, mert neki vannak más barátai is.

márc. 27. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Keress itt
márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elmondom hogyan lett barátom, amikor 1 db sem volt, sőt még haverjaim se nagyon, max érdekkapcsolat:


Csatlakoztam egy barátkereső nevű Facebook csoporthoz és kiposztoltam, hogy kondi társat keresek abban a városban, ahol lakom, legyen ennyi éves kb és hogy azért a kondin kívül mást is lehessen vele csinálni, pl bulizni. Ennyi.


Amúgy nem ártana nekem több barát is, de sajnos többet még nem sikerült összehoznom, baráti társaság pl fogalmam nincs hogyan jöhetne össze. Kifogytam az ötletekből, de ez hátha segít neked amit leírtam kérdező.

márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen munkahelyen dolgozol?


Vagy még tanulsz valamit?

márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sehol, teljesen felesleges

Ugyis ghostingolnak egy ido utan

márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, középsulis vagyok, és nem hinnem hogy valaha is valami olyan oldalon találnék magamnak bárkit is, amit csak arra üzemeltetnek hogy barátokat lehessen szerezni, mert szerintem ezek az esetek többségében erőltetettek.
márc. 28. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: De nem az volt a lényeg, hogy csatlakozz a Facebook csoporthoz, hanem az, hogy ha kiírod, hogy kondi társat keresel, akkor TALÁLKOZNI is fogtok. Mert ez lett megbeszélve. Lett egy hely is ami nem az iskola, ahol rendszeresen találkozhattok. Ezen mi az erőltetett? Ha semmi konkrétum nem lenne, ami kapcsán meglehetne beszélni egy talit, azt mondom én is hogy erőltetett, de így már nem, mert ezzel arra kényszerítitek egymást, hogy tartsátok a kapcsolatot és a valóságban is legyen interakció.
márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!