Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszik azt mindenki,...

Miért hiszik azt mindenki, hogy zavar?

Figyelt kérdés
Ír valaki messengeren rögtön kérdezi, hogy zavarok? Élőbe is mostanában mindenki azt hiszi, hogy zavar engem. Nem tudom, honnan jön ez a hülyeség. Mondom nekik hogy nem zavarsz, de nem hiszik el. Nem tudom miért lettek ilyenek az emberek. Nem mindenki ilyen, de a legtöbb ember ilyen lett sajnos. Mindig azt feltételezik rólam vagy a dolgaimról ami pont nem igaz.

#buta #primitívek
márc. 29. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is mindig azt hiszem, hogy zaklatok másokat. Pedig nem ez a célom, csak érdeklődni akarok.
márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En irni szoktam erre ha nem érnék rá nem a telefonom nèzném nem olvasnèk, nem válaszolnék. Zavarni se tud mert ha nekem nem jo, simán némítom is a telom es rá se nézek üzikre.


Evidens hogy mindenki akkor nézi a telot mikr neki jó es nem akkor amikor épp nem.

márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Engem az zavar, amikor nem ír vissza semmit.. Ettől még az is jobb lenne, ha elküldene anyámba, hogy ne zaklassam..
márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Ja rohadt idegesito

Ha meg úgy gondolj hogy zavar, akkor minek szol hozzam??

márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak udvariasak akarnak lenni
márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez inkabb gunyolodas

Ilyenkor legszivesebben azt valaszolnam hogy “de zavarsz, huzz a pi**csába”

márc. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!