Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sose fognak békén hagyni?...

Sose fognak békén hagyni? Miért zavar mindenkit, hogy nem ismerkedek?

Figyelt kérdés
Új iskolába kerültem év elején. 2 hónapon át mindenkivel megpróbáltam beszélni mindenben megpróbáltam benne lenni de feladtam. Nem fogadtak be. Normálisan nézek ki a cuccaim is divatosak (most csak azért írom, hogy nem ez a baj). Na szóval nem érdekelnek nem beszélek velük szünetekben nem csinálok semmit elvagyok magamnak zenét hallgatok a folyosón sétálva tanulok ilyesmi. De mindenki szekál meg kibeszél, hogy nincsenek barátaim forever alone-os csajnak hívnak meg depressziósnak hisznek meg ilyenek.De én boldog vagyok így. Szeretek egyedül lenni és nem akarok barátokat most már az osztályomból. (másik osztályokba van 2-3 ember akikkel szoktam beszélgetni de nem vagyunk barátok). Na abbahagyják valamikor a piszkálásomat? 17/L

2014. dec. 7. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogják abbahagyni, de egy idő után megunják majd és ritkábban fognak piszkálni. Én is ilyen voltam. Ha nem érzed szükségét, ne állj be a sorba. Minden ember más, olyannak kell elfogadni, amilyen. Csak ez a legtöbbnek nem jut el az agyáig, de az már az ő bajuk. De ne vedd magadra a megjegyzéseiket, vagy legalább ne mutasd ki, hogy bánt a viselkedésük, mert annál inkább csinálni fogják.
2014. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az első hozzászólóval. a régi sulidban is ilyenek voltak az emberek?
2014. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hova jársz? Ha egy helyre járunk, én haverkodok veled :D.
2014. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
soha! mindig lesznek olyan emberek, akik tudják, hogy neked mi lenne a jó! tök 8 mit mondasz nekik, kár a szóért!
2014. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy mások mit gondolnak? Te csak azzal foglalkozz, hogy te jól érezd magad! Mindig röhejesnek találtam, ha valaki mások életén csámcsog. Ehhez nagyon kell unatkozni.


27F

2014. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom és T-mobile számról.
2014. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!