Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érhet gyűlölködés az ismeretsé...

Érhet gyűlölködés az ismeretségi köröm felől, ha felköszöntöm a Facebookon az üzenőfalamon a muszlim és zsidó ismerőseim az ünnepek alkalmából?

Figyelt kérdés

A zsidóknak mostanában van a pészah nevű ünnepük. Ezt egyrészt azért tudom ennyire pontosan, mert egyrészt a keresztény húsvétnak ez az ószövetségi előzménye, másrészt engem, keresztényként és magyarként mindig foglalkoztattak az enyémtől eltérő kultúrák jellemzői. A ramadán megtörését is az utóbbi ok miatt tudom és az is közeleg.


Az elmúlt években több zsidó, illetve muszlim barátra, ismerősre tettem szert, emiatt érzem szükségét annak, hogy az egyik legnagyobb zsidó és muszlim ünnepen közzétegyek egy szép felköszöntést.


Érhet gyűlölködés az antiszemita és iszlamofób ismerősök felől?



ápr. 5. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, hogy az ismerőseidet ez hogyan fogja érinteni.
ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te ismered őket.

Nekem is vannak ismerőseim, akikkel nem minden tekintetben egyeznek a nézeteink, de képesek vagyunk tovább görgetni nagyon ügyesen.

ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk? Simán. Itt a vallásod a kultúra része, de csak akkor ha a pedofidesznek is megfelelő vallásod van, akkor hullik rád a manna, azaz az ezermilliárdok, amiből 30%-ot visszaadsz, de akkor is. Ha meg nem vagy elég pedigrés vallásban, akkor max lesajnálnak. Szóval csak titkos üzenetekben köszöngesd, mert a végén még nem lesz munkahelyed vagy egyéb klassz dolog történik veled.
ápr. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zsidó vagyok, nem tudom, hogy hány, a zsidóságát tartó és gyakorló zsidót ismersz, ettől függetlenül szerintem bőven elegendő, ha privát üzenetben kóser pészachot kívánsz. :)
ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél be tudsz állítani nekik egy köszöntést történetbe is amit csak ők látnak. A láthatóság beállításánál az egyénit kell választani és csak azokat megjelölni akiket szeretnéd, hogy lássák amit megosztasz.
ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!