Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon megnézem valakinek...

Facebookon megnézem valakinek az adatlapját ő tudni fogja, hogy megnéztem?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem
ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Te hany ertesitest kaptal azokrol akik a te adatlapodat neztek meg?

Hol voltal az utobbi 10+ evben?

ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha viszont valamit be reakciózol (pl. like) vagy megosztasz görgetés közben véletlenül az oldalán, instant kap értesítést róla.
ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Igen, előfrodulhat, hogy megtudja.

Mert ha valaki nézi a profilom es nincs a barátaim közt, se barátok ismerőse, akkor megjelenik rögtön a baráti ajánlásoknál. En onnan tudom, ha valaki nézte a profilom.

Ezért csinaltam magamnak egy fake nevű profilt, hogy tudjam nézni az “ellenségeim” facebookját, anelkul, hogy megtudnák milyen szanalmas vagyok

ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

4: Ez nem igaz. Egy ismerősöm direkt nézegette valaki profilját, hogy dobja már fel neki, de utólag kiderült, hogy nem dobta. :D

Közös ismerősök, egyéb közös pontok alapján jönnek az ismerősnek ajánlások.

ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

4


Ez tényszerűen nem igaz, ki kell ábrándítsalak, semmi köze hozzá.

ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

7


Nem az a baj, hogy leírod amit tudsz, a probléma hogy azt is leírod, amiről fogalmad sincs. Hülyeséget ne terjessz, annak semmi értelme. Saját magadat is becsapod, meg azokat is akik elhiszik azt a baromságot amit leírsz.

ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!