Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on tudhatja valaki,...

Facebook-on tudhatja valaki, hogy megnéztem az adatlapját és minden nap elolvasom a megosztásait és van olyan megosztása, amit többször is megnézek?

Figyelt kérdés

Van egy nyílt csoportom, ahol mutatja, hogy ki látta a csoportbejegyzést, bár gondolom, csak a csoporttagok közül.

Igazából magánszemély esetén érdekelne, hogy tapasztalhatja-e a kitüntetett figyelmemet? És jobb oldalt miért épp ők vannak kiemelve az ismerősi körömből? Őket nézem gyakran? És a hírfolyamomba mi alapján kerülnek a megosztások? Mert annak a megosztásai, akiét a legtöbbször figyelni szoktam, az övé nem jelenik meg a hírfolyamban. Viszont e-mailben minden lépéséről értesít a Facebook, ezt meg szerettem volna leállítani, de nem sikerült.



2018. ápr. 26. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem és nem.

Te sem tudod megnézni, hogy ki járt az adatlapodon és ki nyitja meg a megosztásaidat, így mások sem tudják ezt megcsinálni.


Hogy a chat falon kik kerülnek nálad előre, az egy bonyolult algoritmus alapján dől el, részben azt nézik, hogy kivel leveleztél utoljára, részben hogy kikre keresel rá gyakran, vagy ki milyen aktív, szóval sok mindenen múlik.


A csoportoknál meg csak akkor jelöli, hogy láttad-e az adott bejegyzést, ha bemész a csoportba ÉS a csoporton BELÜL látod azt. Ha csak a sima hírfolyamodból nyitod meg, akkor úgy veszi, mintha nem is láttad volna.

2018. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. ápr. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!