Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek a közösségi oldalon...

Emberek a közösségi oldalon mikor elkezdenek 5-10 éve elhunyt családtagok ismerösök után sirni nagyon hiányzol és egyebek... az már beteges vagy csak figyelemre vágyik?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 06:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki azt tesz ki a saját idővonalára, amit akar. Nem kell mindenbe minden fölösleges dolgot belelátni.


Ennyi erővel minek megyünk ki minden évben november 1-jén a temetőbe emlékezni és gyertyát gyújtani Mindenszentekkor? Egyébként pedig Halottak napja november 2-án van.

ápr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Nekem 2 ilyen ismerősöm van: az egyik életében sosem törődött igazan az anyjával (és a meg elő apjával sem törődik), a másik meg ki akart kezdeni velem az első este, amikor megismerkedtünk, miközben nem is titkolta, hogy otthon varja a felesége. Nyilvan nem én voltam az egyetlen, és biztosan volt, akivel sikerült is. Ezekből kiindulva szerintem a többség inkább kirakat.
ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Többek között ezért nincs facebookom
ápr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

#2

"Ezekből kiindulva szerintem a többség inkább kirakat."


Szóval, ha téged átver két pasi pl., akkor ebből kiindulva minden férfi ilyen, és nem lehet bennük megbízni..🤦🤷👏 Gratulálok a téves felfogásodhoz.

ápr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Az egész Fb kirakat...
ápr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Azt úgy hívják, hogy emberi érzések.

Lehet, hogy Te az egész világot utálod, vannak, akik legalább egy embert nem. A beteges az, hogy ennyire irritál, hogy nem tartja mindenki négy fal között az érzéseit.

ápr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát figyelj ez a barátkozás téma meg az hogy ki mit rak ki Facere olyan mint horgászni a tóban, bármilyen élményed lehet miután kifogsz egy halat.
ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki komolyan gondolja, van, akinél ekkor jön elő a téma, de van sok ember, aki csak szerepelni akar ezzel.
ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb figyelemre vágyás, amikor valami fekete/gyertyás képet tesznek ki semmi szöveggel. Megkérdezik sokan hogy mi történt, de baxnak nekik visszaírni.


Aki legalább kiírja hogy meghalt xy, vagy sokat gondol rá/hiányzik neki/ma van a halálának évfordulója, szülinapja, akármije az legalább értelmes kiírás.

Tudod miről van szó. Nem arra vágyik a posztoló, hogy priviben faggassák és rinyálhasson, hanem leírja mi a baja. Küldenek rá pár szomorú fejet és viszlát.

Van olyan is amikor felddob a facebook egy emléket neked, de tegyük fel a képen látható illető már elhunyt. Felelevenednek az emlékek, és megosztod.

Ilyet gyakran látok.

ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Az ember ilyen. Szereti kifejezni az érzéseit, gondolatait.


Ezért tesznek ki bármit Facebookra, ezért születnek gyakorin a kérdések és a válaszok.


Mondjuk szerintem pont a gyakori az, ahol az emberek figyelemre vágynak, érezni akarják, hogy léteznek. Csak mivel se a való életben, se a félig-meddig virtuális térben nem kíváncsi rájuk senki, ezért itt kötnek ki.

ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!