Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az miért hülyeség ha olyan...

Az miért hülyeség ha olyan szórakozó helyre nem megyek ahol sok olyan ember van akiket nem kedvelek és nem szívesen látom őket?

Figyelt kérdés
Amúgy jó lenne ez a hely, de ha ezeket az embereket látom akkor nem érzem jól magam. De egyesek azt mondják ez hülyeség, hogy emiatt nem megyek el. Szerintem nem hülyeség.
ápr. 14. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem hülyeség.
ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség. Ha nem érzem jól magam egy társaságban, nem megyek oda.
ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy azokat, akik azt mondják, hogy hülyeség, miért látod még mindig szívesen?

Nem hülyeség. Az a feladatod az egész életed során, hogy jól bánj magaddal, ebbe az is beletartozik, hogy nem kell olyan emberek képét nézni, akiket nem kedvelsz.

Aki nem érti meg ezt, nos őket is le kell építeni.

ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Mert szerintem beteges olyan szinten követni a szórakozóhely forgalmát, hgy előre tudd ki van ott, és aki ott van az milyen ember.

Vagy falusi pletykafészek, aki a helyi disco mind a 30 HMCS-ját követi a közösségi médiában, vagy valami elmeroggyant, aki egy nagyobb városi közeget ilyen szinten monitoroz

ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet akár hülyeség is, helytől és társaságtól függ. Nyilván kisebb helyen közös társasággal valahol érthető. De mondjuk egy nagyobb helyen csak azért nem elmenni mert 3 asztallal arrébb van valaki akit nem csípünk tényleg butaság.
ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
49%
Akiben van egy kis emberi tartás nem megy olyan helyre ahol nem jó a társaság.
ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!