Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik diszkóba/clubba jártál...

Melyik diszkóba/clubba jártál anno rendszeresen? Létezik még ma is a hely?

Figyelt kérdés

A múltkor láttam Facebookon egy ilyen kommentelős posztot, hogy kinek melyik volt a kedvenc club-ja. Innen jutott eszembe a kérdés.

Továbbá kíváncsi vagyok arra is, hogy mi lett a hellyel, ha esetleg ma már nem létezik? Mi épült vagy nyílt a helyén?



2023. okt. 6. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Szegeden éltem a 90-es években.Zavaros időszakban jól ment az élet.Haverokkal Belgrádba jártunk ki szórakozni.Olcsó volt tele gyönyörű nőkkel.Club Yato volt a neve.

Olyan éjszakai élet volt ott akkoriban hogy Pesten kutyafüle nem volt ahhoz képest.

Club megszűnt szabadkai magyar újságban olvastuk egyik hétvégén egyik este véletlen 10 gránát begurult a bejárathoz egy krátert hagyva maga után.

2023. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ráday Club elsősorban, néha Rocktogon, illetve Wigwamba ha koncert volt. Mind megszűnt már, nem tudom mi van a helyükön. Nem is tudom, hogy a Barba Negrán kívül van-e még rock/metál klub Budapesten. :)
2023. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Pécsett volt a Hard Rák Café, oda jártam a 90-es években, amikor még fiatal voltam...már nem létezik a hely, de már nem is élek Pécsett...
2023. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Hajogxari dziget Studio,Dokk cafe! Sajnos Vizot bezartak es a jol szervezett szorskozohelyeit! Nagyon tetszett,h sok belepot szedtek a ferfiaktol,a noktol meg nem szedtek belepot.
2023. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Ráday Club.
2023. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!