Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most miért baj az, hogy...

Most miért baj az, hogy többre tartom a macskámat, mint a barátnőm nővérének a testvérét?

Figyelt kérdés

Micsoda családfát írtam le :D.


A lényeg, hogy nekem van egy menhelyről mentett benti macskám, aki 6 hetes kora óta velem van, 8 éve. A lakás ahol lakunk az enyém, a macska szabadon mászkál, a barátnőmet ez nem zavarja.


Viszont lett a nővérének egy pasija, és elakarnak hozzánk jönni vendégségbe, viszont a csávó allergiás a macskára, és kérték, hogy előtte rendesen takarítsak ki, meg majd zárjam be a macskát egy szobába.


A takarítás az ok, minden nap takarítok, de miért zárnám be a macskám a szobába? Tök nem érdekel, hogy az a kényeskedő nyápic allergiás a macskákra, nem kell idejönni, van millió beülős hely a környékemen, menjenek oda, még én zárjam be a macskát amikor az Ő otthonába jönnek vendégségbe?


A barátnőmtől megkaptam mint megjegyzés, hogy úgy néz ki, hogy többre tartom mint egy embert, igen, és ez miért baj? Egy idegen embernél nyilván többre tartom a macskámat.


ápr. 15. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Vannak emberek, akik jobban kijönnek az állatokkal, mint az embertársaikkal A te házad, a te várad, a srác meg, ha el akar jönni hozzád, akkor vegyen be allergiagyógyszert.
ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha befullad és meghal a kezed között a felelőtlen egoizmusod miatt az illető akkor is ekkora arcod lesz ha felelőségre vonnak a hatóságok netán?hm?
ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kért tőled valamit, amit jogod van visszautasítani, ha úgy gondolod. Viszont, nem tudhatod, mennyire súlyos az allergiája, kényeskedő nyápicnak hívni baromi nagy tahóság. Örülnél, ha a mogyoró allergiád miatt megkérnéd a házigazdát, ne legyen aznap mogyoró a lakásán, ő erre meg finnyás csitrinek hívna?

Ha nem akarod bezárni, mondd hogy "bocsi nem, ha így nem szeretnél átjönni találkozhatunk valami külsős helyszínen"

ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12: Mindenki, aki ép elméjű, az első sorban SAJÁT MAGÁÉRT felelős. Ha a srác tudja, hogy nem akaroja a kérdező rabosítani a macskát, meg ha ketrecbe is zárja, és takarít, akkor se biztos, hogy nem keveredik rá valami macskaszőr, és befulladhat, akkor nem megy oda. Vagy keresnek egy közeli kávézót, éttermet vagy cukrászdát, vagy ,ha mindenképpen a kérdezőt akarják meglátogatni, akkor vegyen be allergoaelleni gyógyszert, amit az orvos felírt neki.
ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!