Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon szeretem a fehérje...

Nagyon szeretem a fehérje ital ízét. Apának van, de zavarja hogy iszok belőle pedig van nekünk itthon három zacskó proteines ital. Ennyire soher, hogy sajnálja a lányától? Hogy lehet ilyen egy apa?

Figyelt kérdés
Sportolok is meg mindig is szerettem az ilyen italokat. Vagy lehet csak azért mondja, hogy nem ihatok belőle mert alapból akármit megkérdezek tőle mindenre azt mondja, hogy nem.

ápr. 16. 13:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
De ugyis iszok belőle mert elől van a protein por. velem nem szúr ki.
ápr. 16. 13:27
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Nagyon menő vagy!
ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem azért iszom csak nem értem egy szülő a nagykorú gyerekének mért akar még ilyen jelentéktelen dolgokat is megtiltani.
ápr. 16. 13:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle!
ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát vegyél magadnak és ne kérj engedélyt tőle olyan dologban, ami őt nem érinti.
ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy csak mindenre amit kérdezek tőle. Nem lehet vele beszélni vagy elzavar kiabálva, vagy azt mondja azért van ez mert azt mondtam.
ápr. 16. 13:33
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a "nagykorú gyerek"?


Mert az írásod alapján olyan 12-nek saccoltalak volna.

ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 hát akkor ne kérdezz tőle.

Ha nagykorú vagy és már nem tanulsz, akkor lépj le. Nem lesz könnyű. Keress olyan melót, ami szállást is kínál. Kiindulópontnak tökéletes. Vagy szedj össze 1-2 embert és vegyetek ki egy lakást.

ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jobb lenne vele megbeszélni, mert mi ebbe nyilván nem tudunk beleszólni. Te ismered apukádat, meccseljétek le!
ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagykorú?

Igen. És ezzel pont. Papíron vagy az. De ez a kérdés... Ovis szint.

ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!