Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám a proteinemet...

Hogyan tudnám a proteinemet jobb ízűvé tenni?

Figyelt kérdés
Jelenleg külföldön élek, sportolok (nem testépítés), és edzés után szoktam inni fehérjét. Ennek a Power System nevű "csodának", ami ELVILEG vanília ízűnek kellene lennie, olyan íze van mint ha krétaport oldottam volna fel a vízbe. Nagyon rosszul oldódik, csomós, darabos...stb. Oké nem gond, eljátszok vele, kikeverem csomómentesre. Nem vagyok, se ínyenc, se finnyás, de ennek nagyon rossz íze van. SEMMI vanília íze nincsen. NAGYON-NAGYON ENYHE vanília illata van. Tejjel nem fogom inni az 100%! Szerintetek, ha a dobozba beletennék 2-3 vaníliarudat az segítene valamit? Nem fogom kidobni, az összes mennyiséget felfogom használni. Aztán legközelebb már nem ilyet fogok venni, hanem természetesen valami jobbat.

2019. jún. 2. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van itthon 5kg fehèrjèm vaniliás más gyártotol de fujj soha többet vanilia

Megiszom mert nem dobom ki de nem tudom hogy lehetne jobb izűt tenni

2019. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rakd be gyümölcsös turmixba, és kész.

Vagy csinálsz belőle sütit

2019. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen gond a vanília ízzel. Más gyártók tejsavó koncentrátumait próbáltam már ki több alkalommal is vanília ízben, és azok nagyon is ízlettek. De ez a f*s amit jelenleg használok, ízben katasztrófa a köbön. :/
2019. jún. 2. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem iszod tejjel?
2019. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztok tejet. Mindig is csak vízzel ittam fehérjét. Ez így is fog maradni.
2019. jún. 3. 07:57
 6/7 anonim ***** válasza:
De én arra lettem volna kíváncsi, hogy miért nem fogyasztasz tejet?
2019. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyel jobbat😀
2019. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!