Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek csak extrém...

Szerintetek csak extrém félénk a srác vagy ez mit jelent?

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk, már egyszer volt vele tali megbeszélve, amit aztán elfelejtetett mert átaludta az egész napot. Korábban tett már utalást arra hogy bejövök neki, viszont mindig én keresem, nagyon visszafogottnak tűnik. Közösségi medián is lájkolja a képeimet. Vagy akkor nem értem, hogy miért tett konkrét utalásokat arra, hogy bejövök neki. Hogyan hívjam randira? Vagy lehet már csak azért nem keres mert restelli, hogy a múltkori elmaradt.

ápr. 18. 19:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Évek óta ismerem eddig távoli haverok voltunk, viszont már egy jó ideje nem taliztam vele mert elköltöztem a környékről
ápr. 18. 19:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled. Unatkozik. Előránt, ha nincs más. 1000%
ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a konkrét és az utalás nem értelmezhető egy mondatban.
ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem derül ki. Ilyen, és kész. Neked szimpatikus az ilyen? Ha nem, akkor hagyjad.
ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Átaludta a randitokat, és te még mész utána? Kitalálom, magas, vékony, sötét hajú, kölyökarcú. Engedd el, nem érdekled.
ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!