Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem akartok valakivel...

Ha nem akartok valakivel lenni, tovább a társaságában maradni, beszélgetni stb., mert unalmas, megmondjátok neki?

Figyelt kérdés
Akár egy ismerősnek, közeli embernek, szülőtöknek stb.
ápr. 19. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az adott embertől, annak cselekedeteitől függ. De inkább jellemzően hátrább lépek és távolodom, mert nem akarom megbántani-főleg ha nem tehet róla..Szó nélkül. Ha viszont bánt, vagy gyaláz, vagy egyéb komolyabb dolgok-akkor szemtől szemben.
ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*komolyabb dolgok ellenem, vagy férj, gyerekek ellen
ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Arra én se érzek kényszert, hogy mindenkinek kérdés nélkül elmondjam, pláne bántóan, hogy mit gondolok róla, én se vagyok tökéletes, sőt, gondolom, sokszor, sokaknak én is unalmas vagyok, voltam. Azt hiszem, inkább arra gondoltam, amikor valaki szívesen lenne veled (családban gyakran van ilyen, de gondolom, más kapcsolatokban is), te meg nem. Vagy nem olyan hosszan, vagy nem olyan gyakran. És esetleg az illető még forszírozza is, kérdezget, de hát miért nem, miért sietsz el stb.?
ápr. 19. 08:12
 4/13 anonim ***** válasza:
3 Kérdező, egy ember akkor is távolodhat csendben, ha nem akar bajt hozni a másik ember fejére, mert mondjuk tisztában van azzal, hogy egy pszichopata célkeresztjében van, és fontos számára az, hogy a tudatlan biztonságban legyen, és lehetőleg a pszichopata csak rá figyeljen. Ilyen is van.
ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, az idő mindig megválaszolja a fel nem tett kérdéseket. Ezt jegyezd meg. Én is távolodtam olyan embertől, akit messze menőkig tiszteltem, becsültem, és szerettem-az ő személyes biztonsága érdekében.
ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, az utolsó két válasz valami egész más témát kerülget. Biztonság, pszichopata? Én az unalmas beszélgetőpartnerekről kérdeztem.
ápr. 19. 08:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Aki unalmas azzal alapból nem alakítok ki közelebbi kapcsolatot, de az általában szerencsére elég hamar kiderül. Nem bírom a csendes, humortalan embereket.
ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minek kéne bármit is mondani? Megyek mert dolgom van es eljössz. Minek ennek ekkora feneket keríteni?
ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, nincs dolgom, ennélfogva nem akarom ezt mondani. Nem akarok hazudni nemlétező elfoglaltságokról, amikor az illető maga az ok. Mindennek nagy feneket kerítek.
ápr. 19. 08:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor csak annyit, én most indulok oks, majd beszélünk. Es eljössz.

Bakker en egy szonszedasszonytól is eltudok szakadni akkknek napestig be sem áll a szája a semmiről beszélnek annyit. Mégis annyi csak rendben Marikanéni én mentem szép napot. Es kész.

ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!