Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem akartok valakivel...

Ha nem akartok valakivel lenni, tovább a társaságában maradni, beszélgetni stb., mert unalmas, megmondjátok neki?

Figyelt kérdés
Akár egy ismerősnek, közeli embernek, szülőtöknek stb.
ápr. 19. 07:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Te nagyon ügyes vagy. Én eleve bajosan köszönök el. Gyakorolni akarom ezt, amit írtál.
ápr. 19. 14:21
 12/13 anonim ***** válasza:

En is gyakoroltam. Mert pl a munkahelyi portás mindig leallit hogy nem tudok kimenni a cégtől se.


Néha inkább kollegakkal mentem ki hogy el tudjak surranni, néha azon agyaltam hogy a lépcsőtől kezdve majd kúszva megyek el a portás ablaka alatt es ugy jutok ki. Vagy a hátsó kijáraton indulok haza es inkább körbekerülöm az egész intézmény.


Nekem is kinzas volt sokszor hogyan rázzak le egyeseket akik leállítanak úgy hogy meg se bántsam.

De azóta már másik portás van.

De ez is kezdi hogy csak mert egyszer leálltam vele 2 szóra(mert kényszerbol volt szakmai dolog), azota ő is lesi hogy mekkora bunko vagyok szerinte hogy csak köszönök es megyek tovább es nem állok meg..


Hát már felvállalom ezt is. Ha neki ez miatt bunko vagyok, akkor az vagyok. Lesz.rom tabi.

ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tényleg hozzánk egy ninja vagy kommandos se tudna ugy bejutni(vagy kijutni), hogy ne legyen sehol a portás látószögében.

Tiszta idegesítő.

ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!