Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik hisztek abban, hogy...

Akik hisztek abban, hogy május 21-én világvége van, mit csináltok most? Mivel töltitek a hátra lévő napokat? A jövőhétre már ne is terveztek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 16:17
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
100%
jé, ezt még nem is hallottam...pedig már annyiszor meghirdették a vilégvégét, eddig mindig elmaradt, ez a lgújabb időpont :P?
2011. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hát még jó akkor, h a karib 4-re 19-én megyek..


viccen kívül, már nem veszek tartós tejet, meg ugye lottó szelvény se kell már, mert azt este húzták volna, de ugye akkor az elmarad...


még megnézem egyszer a Gladiátort addig, mert az a kedvenc filmem, meg egyszer a 2012-t is, hogy stílusosan menjek ki...sztem ennyi lesz a program

2011. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

jah..lemaradt, a jövő7re már nem tervezek, minek?


lenne vizsgám a jövő 7en kettő is, de ugye nyilván azokra már nem készülök.

a bérletem sajna lejár holnap, de erre a kis időre már nem veszek újat, minek??

2011. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem új... a jövő héten megint világvége lesz? Ez már a hányadik is idén?
2011. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

Sziasztok!

Harmadik válaszoló, ne csinálj ilyen hülyeséget, hogy nem tanulsz a vizsgáidra, mert semmi nem fog történni szombaton, és muszáj lesz vizsgáznod.

Az a baj, hogy a csapból is ez a baromság folyik.

Ma már nagyon sokat röhögtem ezen a hülyeségen, és szombaton egész nap röhögni fogok a sok hülyén, akik rettegve várják a világvégét.

Én dolgozom, kajálok, tanulom a baháí vallást egyedül, meg több leendő baháí testvérem is segít időnként, szóval elvagyok, és amikor szóbakerül, jót röhögünk ezen a világvége-baromságon.

Szombaton Márti testvéremmel tanulok, vagyis ő próbálja a tudást beleplántálni a kicsit értetlenkedő fejembe, ha abba tudom egyáltalán hagyni aznap a szünet nélküli röhögést.

Üdv: Anna

2011. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Már megint világvége lesz?? Nem is tudtam. Én erre most nem megyek el, majd a következőre talán benézek.
2011. máj. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

én is baromságnak tartom, mert Máté:24:36 Azt a napot viszont, vagy azt az órát senki nem tudja: sem az ég angyalai, sem a Fiú, hanem csak az Atya egyedül.


csak arra lennék, kíváncsi, hogy akik ezt terjesztik, most éppen, mit tesznek.

2011. máj. 18. 10:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Jaj ne már, 22-én lesz a szülinapom! a francba. És még a teljes érettségim sem lesz meg! :D

És így kellett meg tudnom.. pedig én a 2012-es világvégéről tudtam csak, meg esetleg még az azt követő ki tudja mennyiről fogok még, a ténylegesig. :)


De ha mégis: Az nevet, aki utoljára nevet.

Azért mégis tanulok a vizsgákra és az ajándékokat sem kérem előre :P :D

2011. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem és persze hogy tervezek a jövő hétre. Amúgy a tájékozódás kedvéért elolvastam a szekta brosúráját és ott ezt írják:

"Valóban biztosak lehetünk abban, hogy a felemelkedés 2011. május 21-én lesz, a világ történelmének utolsó napja pedig 2011. október 21-e lesz."

A felemelkedés alatt az elragadtatást értik. Szóval nem kell aggódni, nem lesz világ vége szombaton, ők sem ezt állítják, ez egy túlzás.

2011. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az elragadtatás és az utolsó nap között 7 évnek kell eltelnie
2011. máj. 19. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!