Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki nem várja május 1....

Ki az aki nem várja május 1. -e körül? Mikor voltatok és terveztek együtt lenni? Praktikák? Vitaminok, teák? Akartok együtt izgulni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 12:55
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Palástfű tea és citromfű tea segíti a beágyzódás 3 hónapja iszom 6 hetes kismama. Sok sikert
2013. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Szia. Én 3-ára nem várom és akkor vagyunk együtt mikor tudunk és persze van hozzá kedvünk is. Cickafark teát iszom C vitamint szedek és premens tabit orvos utasítására. Menzesz előtti pecsételés miatt. Hát kíváncsi vagyok ez az 5. hónapunk.Nem első baba.
2013. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

Nekünk a 9. hónapunk, de sajnos volt közte egy vetélés.

Remélem, hogy mostmár végre ez a mi hónapunk lesz.

2013. ápr. 18. 15:08
 4/53 anonim ***** válasza:
Hát már bízom benne én is. Néha úgy érzem,hogy sikerülni fog most ,néha pedig úgy ,hogy nem. Olyan jó lenne valami olyan jel,hogy egyértelműen tudná az ember lánya azt hogy terhes és nem kell találgatni meg várakozni. 2 voltam E.
2013. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Igen, ne is mond. Ez annyira nehéz. Az ember hónapok óta várja. A legnehezebb az az időszak amikor várod a nem várt menszi napját, hogy tesztelhess... :-)
2013. ápr. 18. 17:12
 6/53 anonim ***** válasza:
Hát ez az nagyon rossz a várakozás.E.
2013. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is beszállok... :) Május 2-ára nem várom. Ez a hónap kicsit különlegesebb mint az előzőek talán, mert végre nincsenek PMS tüneteim, nincs közti vérzésem. 2 hónapja szedem a Premenst, mert vérezgettem ciklus közben, folyton iszonyúan fájtak a melleim, ezek most megszűntek, hosszú idők óta ez az első hónapom... :) Használok ovu tesztet, tegnap lett pozitív, a 14. napomon. Hát majd meglátjuk! :))

Én is utálok várni... és ahogy magamat ismerem nem is fogom tudni kivárni a mensi napját. Van itthon pár darab 10-es tesztem, szerintem már napokkal előtte el fogok lőni belőle párat! :)

2013. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Én is a vérzések miatt kaptam a premenset kíváncsi vagyok az eredményre.
2013. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
És neked is megszüntette? Mióta szeded?
2013. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Még nem tudom mert mindig menzesz előtt 3-5 nappal kezdek pecsételni és az majd még másfél hét. Ma szedem be a 7.szemet meg C vitamint és cickafark teát iszom.
2013. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!