Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek se poén a másik...

Szerintetek se poén a másik arcát a tortába nyomni?

Figyelt kérdés
Képzéljétek, hogy a szülinapotokat ünneplitek, erre jön a haverotok/tesótok/unokatesótok, és ahogy fújnátok el a gyertyát, belenyomja a fejeteket a tortába. A torta tönkremegy, az arcotok tiszta maszat lesz, és lehet, hogy ruhát is kell cserélnetek. Szerintetek ez poénos? Mert szerintem csak egy gyerekes idétlenség.

máj. 10. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 Miért is?
máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Én ezt bevállalnám, egy csinos nő belenyOmhatja nekem!
máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Égő gyertyás tortába senki ne nyomja bele senki arcát!
máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#11

Mert egy pszichopata bűnöző.

máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
#14 Nem igaz. Talán volt néhány rosszabb húzása kompatibilitási kérdésekben, de alapítvány létrehozása, megoldások keresése életbevágó kérdésekre, és dollármilliárdok adományozása nem épp a pszichopatákra jellemző. A bűnöző meg teljesen légből kapott, de most kapcsolok, hogy te is oltástagadó lehetsz...
máj. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Jaja, nyilván tagadom, hogy léteznek oltások.
máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 Így rövidítik, nyilván annak szükségességét, hatásosságát kérdőjelezik meg. Annak idején terjesztették, hogy BG nyakig benne volt szerintük a "bizniszben", mert nyilván még több milliárdot akart jótékonykodni, erre céloztam, mert feltételeztem, hogy te is.
máj. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!