Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányokra sajnos okok miatt...

A lányokra sajnos okok miatt már haragszok rájuk! Van itt olyan aki hasonlóan egyet ért velem? 24/F

Figyelt kérdés
5 Évig próbálkoztam de már fel adtam! Mai világban nagyon felszínes a barátsag és a párkapcsolat. Őszinte szép lányt szerettem volna. Türelmes voltam sokáig kezdeményeztem ismerkedni lányokkal élőben de sajnos azt vettem észre rajtuk hogy nem tetszettem nekik, és gyanúsan néztek rám hogy mit akar egy vad idegen , pedig ismerkedés és barátnő keresés céljából mentem oda lányokhoz kedves voltam türelmes velek és a szemikben néztem normálisan mosolyogva de nem mentem vele semmire, sokáig nem sikerült megtalálnom az igazit fel adtam élőben a próbálkozást túl nehéz élőben plusz nagyon nagy a lányoknál az elvárásaik és az igényeik túl sok olyan van az egész világon. Én túl kevés vagyok melletek és teljesen Átlagos külsejű vagyok. Neten is próbáltam már, Facebookon ot csak a családtagjaimal tartom a kapcsolatot azon senki mással nem akarok ismerkedni mert rossz tapasztalatom Facebookon ismerkedni veszélyes. Társkereső meg egyenes számomra kuka, mert azon is írtam több lánynak akik tetszettek nekem, ha írtam is nekik vissza válaszoltak 3 4 szólt utána kihalt a beszélgetés, pedig a társkeresőn beállítotam a fontosabb adataimat a komoly kapcsolat keresés céljából, még se nem juttam vele semmire aval se már nemis akarok társkereső applikációt, de azon is úgyan úgy türelmes voltam kedves meg én kezdeményeztem ismerkedni de befejeztem azon is örökre ismerkedni. Igazi Barátaim a környezetemben nem voltak soha , gyerekként volt de csak felszínes barátságom volt és csak inkább haverok ismerősök voltak akkoriban a környezetemben, de mi nálunk vidéken csak felszínes barátság van és párkapcsolat, egy normális példát nem tudok mondani mert ugyan úgy ismerkedni voltam és vidéken én élek én látom hogy milyen fiatalok vannak mi felénk úgy hogy a környezetemben se nem akarok már ismerkedni nem vagyok rájuk kíváncsi egy cseppet, és plusz vidéken ahol élek nincs annyi lehetőséges az ismerkedés szempontból egy ket helyen étterem ahol esznek az emberek nem azért mennek oda hogy ismerkedjenek, meg mi nálunk sok olyan is van akik munkába járnak kevés szabadidejik van és őket csak az érdekli meg elégedettek vele, barátság kötés és párkapcsolat kötés nélkül, meg ahogy mondtam nagyon felszínes kapcsolatok vannak mi felénk, mi felénk egy normális ember csak feleslegesen pazarolna az idejét szóval nem érdemes ismerkedni mi nálunk. Bocsánat hogy sokat írtam de csak a teljes igazságot írtam le velem kapcsolatban. Meg tudom hogy itt a gyakorin több a fiú, lány is van de az kevés ha írna is ide nem azért írna nekem hogy ismerkedni barátkozni velem. Szűk családtagjaim kívül nincs más kapcsolataim barátságban és barátnő kapcsán. Remélem elég információ és köszönöm aki megérti.
máj. 22. 23:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
akkor marad a matyizás és a magány.
máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Ne add fel! Olyan ez, mint a biciklizés.. A baba is egy csomószor seggre ül, míg megtanul járni. 😉😉 Találsz majd egy csajszit.
máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Lehet nem a nőkre haragudni, hanem csinálj dolgokat, legyél aktív, legyél emberek között...?
máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#3 emberek között ha vagyok nagyon ritka, meg már újra nyitni az emberek féle élőben nem megy sok idő telt el azóta képtelen vagyok nyitott lenni a lányok féle sajnálom.
máj. 23. 00:12
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Azert haragszol rajuk mert nem tetszel nekik?

Ideje felnőnöd hisztizés helyett! Mint egy kisgyerek aki nem kap fagyit

máj. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Nézegesd magad a tükörben, fotózd le magad azt is nézd meg jól, és olyat keress aki hozzád illik. Akivel nem úgy nézel ki hogy jé itt egy jó csaj meg egy béna gyerek, hanem akivel összeilletek aranyosak vagytok együtt.
máj. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem is való neked bnő.
máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#5 A nőkre azért haragszok , mert nagy azigényeik és elvárásaik és az olyanok válogatnak főleg külső alapján aza a legelső. Meg vannak olyan esetek hogy egy férfinak nem kell annyi mindent meg tennie a szerelemert vagy csak pár szólt válhatnak egymással ozt annak már alakul is valami ,persze hozzá teszem ha alakul egy férfinak elég könnyen párkapcsolat akkor csak felszínes lehet, vagy pedig a férfi is felszínes és egy nő is ugyan úgy felszínes , vagy pedig a nő felszínes, vagy fordítva a férfi felszínes, a nő viszont nem. ezek csak az véleményeim, magamról meg annyit mondhatok hogy nem feleltem meg sok mindenben egy nőnek, de biztos hogy a legelső alapján a külsőm miatt , de semmi nem lehetetlen lehet hogy sikerül nekem is valamikor. Nagyon kevés olyan nő van akinek elég lenne az őszinteség meg hogy egy férfi milyen külsőleg, a többit nem mondom, mert kettő dolog lenne mingyad egy nőnek fontos utána meg a többi fokozatosan, de hozzá teszem nagyon ritka olyan az nők!
máj. 23. 09:21
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Jojj ossze azzal akinek bejossz
máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9 nem minden napi eset hogy bejövök valamelyik lánynak, de ha így is van hogy tetszek neki például, ozt ha meg ő nem szép nem az esetem? ,De ha olyanval jönnék össze aki nem jön be nekem azzal soha nem lennék boldog ha meg bánnám hogy miért jöttem össze vele miért vagyok vele. Sajnálom de eza igazság!
máj. 23. 10:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!