Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hot5.beten nyertem és ugyanarr...

Hot5.beten nyertem és ugyanarra a bankkártyára szeretném ki utaltatni amivel befizettem rá de sajnos 1 hét után elutasítottak és azt mondtak adjak meg új bankszámlát valami tipp esetleg? Vagy valaki aki hasonlóan járt?

Figyelt kérdés

febr. 19. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Érthetetlen amit írsz, mert:

A bankkártyádról nem tudsz pénzt utalni, az csak egy eszköz, amelyet használni tudsz bankszámlás műveletekhez, amelyekhez a kártya tartozik.

Jól írják: a pénzt bankszámlára tudják utalni és kérik ehhez a bankszámlád számát.

febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elsőre, kérdező! Az ilyen ember mérhetetlenül buta. Bizonyos fogadóirodákban bizonyos bankkártyákra kiküldik a pénzt. Úgy tűnik, a te esetednél ez nem lehetséges, így bankszámlaszámot kérnek.
febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bankkártya is elég, ne halgass elsőre. Számtalanszor utaltattam ki csak kártyára kaszinóból.


Szerintem az a baj, hogy külföldi kaszinó és a magyar törvények tiltják már a kiutalást tehát a bank elfogja mindig utasítani. Revolut vagy online tárcába utald vagy kriptóba. Ha egyik se megy akkor buktad azt a pénzt sajnos

febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!