Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem hívnak meg sehová?

Miért nem hívnak meg sehová?

Figyelt kérdés
Most lesz az egyik kollégának esküvője. Szinte mindenkit meghívott a mi csapatunkból, viszont engem nem. Úgy egy éve vagyunk kollégák és úgy gondoltam ez egy jó összehangolás lehet. Nem hívott meg, de igazán nem is neheztelek miatta, csak kissé furcsa ez számomra, hogy közelednék a közösséghez, de mégse vagyok teljes tagja, legalábbis úgy érzem (lehet, hogy jól sejtem, sokszor azt hangoztatják a környezetemben, hogy nem szeretnek velem dolgozni, mire az egyik külsős bevallotta "talán a jellemmel lesz ott a gond"). Elvégre egy esküvő, mondja is, hogy így is benne lesz vagy 2-4 millióba.
máj. 23. 22:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg múltkor volt egy buli... oda se voltam hivatalos. Sőt az előtte lévőre se. Mondjuk jobban belegondolva nem érezném jól magam, ha igen akkor is lenne, aki csak azt figyelné mennyi piát döntök magamba.
máj. 23. 22:26
 2/4 Seila ***** válasza:
57%

"sokszor azt hangoztatják a környezetemben, hogy nem szeretnek velem dolgozni, mire az egyik külsős bevallotta "talán a jellemmel lesz ott a gond")"


Na és ebből nem tudsz már következtetni??

máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hm...
máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"talán a jellemmel lesz ott a gond"


Akkor töprengj el mire gondolhattak. Mi azt honnan tudjuk, nem ismerünk

máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!