Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire szívom meg ha nem a...

Mennyire szívom meg ha nem a saját diákom adom oda a biztiboynak egy buli elött? 1 évvel iddősebb diák, a havromé és nekem már csak pár hónap kell hogy elérjem azt a korhatárt. Ki maradni meg nem akarok egy hatalmas buliról.

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor vagy nagyon jófej, és beenged saját felelősségére (ő szívná meg a dolgot, ha kiderül, és nem tudod igazolni), vagy:


Elfogadja, és bemész gond nélkül. Semmi pánik. Ha kiderül, akkor szarban lennél, de az sem lenne valami nagy dolog.

2012. aug. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

15 vagyok de nem ilyen kötekedős meg nem is ilyen hogy 'ha iszok kemény vagyok'( van pár ilyen ismerősöm..)mondjuk átlagnál nagyobb vagyok izomzatilag és magasságilag is :)

és ha most valaki elkezdené mondani hogy 15 évesen inkább homokozzak, az ne tegye.. csak jól akarom érezni magam sok jó csaj és haverok között :D

2012. aug. 29. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:

... ja, hogy ez csak +16? Azt hittem 18... :D

Akkor hajrá, ennyiért senkit nem fog érdekelni, vigyed a haverodét nyugodt szívvel. :)

2012. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 29. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
okirattal való visszaélés.
2015. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!