Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Babakocsit akarok...

Anyukák! Babakocsit akarok venni, de tapasztalatlan vagyok. Kinéztem egyet, de nem tudom eldönteni, hogy jó-e? Nem hatalmas? Tudok majd vele jól közlekedni?

Figyelt kérdés

[link]

KUNERT VIP

Kényelmes, komfortos babakocsi. Mély és sportkocsi egyben, két irányból tolható. Állítható tolókarmagasság, 4 fokozatban állítható háttámla. Teljesen levehető, mosható huzat. Tartozék: táska,mózeskosár, esővédő, szúnyogháló.

18 hónap garancia,36.000.-Ft


2009. ápr. 20. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

hasonlót vettem, be is fürödtem rendesen:(

élőben egyáltalán nem olyan mint a képen, sajnos:(

2009. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó.Ha nem szempont hogy könnyű legyen,nem fogod emelgetni,akkor szerintem megfelelő.
2009. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Persze, a nagysága és a súlya biztosan nem a legjobb, ha cipelni kell, de a babának biztosan kényelmes lesz és úgy nézem, elég sokáig el is fog férni benne. Az ára is nagyon jó! Én eleve nem szeretem a kis kerekű kocsit, a bolygókerekeset sem, ezért is tetszik ez a fajta. Nem tudom, hogy hol laksz, de a rossz járdákon ez a fajta kerék jobb, mint a kicsi... Emellett a tartozékok is jók.
2009. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy babakocsim van, eddig nem okozott problémát sehol. Nekem nem hiányzik egyáltalán a bolygókerék, szeretem, hogy 4 hatalmas kerék van, jól lehet vele közlekedni ezeken szuper járdákon.

Engem az se zavar, hogy nehéz ez a babakocsi, mert nem kell cipelnem sehova. A házunkban van feljáró és lift, és nem tömegközlekedek, mindenhova autóval megyünk.

A babámnak kényelmes, jókat tud benne nyújtózni. Ráadásul ha megyünk a közértbe, tele tudom pakolni az alját, nem szakad le két liter tejtől.

Üdv

2009. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1 a lényeg,legalábbis mi így csináltuk!

Mindenképp menj el nézzed meg mert élőben mindig más,nekünk fontos volt h több funkviós legyen,könnyű,könnyen kezelhető,bolygosítható kerekű és könnyen lehessen vele közlekedni,fékezhető,és mivel szept.-ben született és télen sok a gönc ezért a mózes része aránylag tágas legyen......

Szóval ennyi,jahhhh és azért a kinézet is fontos:)

2009. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat!!!Sajnos nem tudom élőben megnézni mert a neten lehet rendeli.A kerekek számunkra is fontos, mert rossz útviszonyok vannak nálunk.Cipelni nem nagy kell mert kertes házban lakunk.Habár nem tudom a busszal hogyan tudok majd megbirkózni?Augusztus végére várjuk az első babát.

2009. ápr. 20. 09:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam élőben és nekem nagyon tetszett.
2009. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok-próbáljátok meg vhol megnézni,v utána nézni!hidd el fontos h milyen élőben!Még van időd,ne hamarkodjad el.....Nem jó így vásárolni!Csak akkor ha már láttál ilyet élőben és tudod h tetszik stb ,na akkor érdemes megrendelni ezt!Szerintem!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a "9:56h-os" válaszát.Persze semmit nem akarunk elkapkodni.Ezért is kérem ki több ember véleményét.Próbálunk több fele nézelődni.Várunk még hátha lesz valahol valamilyen jó akció.

2009. ápr. 20. 10:02
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ezt a linket itt találtam , talán segit.

Szia

Ugyanezt a babakocsit néztem ki én is :-) . Nekem nagyon tetszik , de mindenképpen élőben valahol kiprobálom mielőtt rendelnék vagy vennék. Szép babavárást. 18+3 pocis

2009. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!