Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi jó szomorúság ellen?

Mi jó szomorúság ellen?

Figyelt kérdés
Minden évben szoktam Haloween bulit tartani de sajnos ebben az évben nem volt rá elég pénzünk( szülinapit sem tudtam tartani), irritál hogy kövér vagyok( senki nem csúfol miatta, csak kicsit idegesít ), nem kaptam szülinapi ajándékot, a nemrég örökbefogadott német juhász-erdélyi kopó kölykünk neveletlen( miatta sem tudok pihenni ), alig van pénzünk ezért anyám mindig ideges és sír. Apám pedig mintha elmebeteg lenne( elakarja adni a házat a fejünk fölül ), az Ausztriai kirándulásomat nem fizette be( kötelező kirándulás volt ) és mivel a tanárom elég beszédes az összes németórán végig hallgathattam, hogy nekik milyen jó volt. A kirándulás előtt( amit nem fizetett be ) megverte anyám ököllel( nagyon erős az apám ), nekem kellett leszedni róla. És még a sok többi gondom van. Sokszor sírok és gondoltam már arra, milyen lenne a világ nélkülem. Tudom sok embernek a legtöbb dolog luxus amit én hiányolok( szülinapi buli, ajándékok ), de a 2. kerületben lakok és elég rossz érzés, hogy mindenkinek van csak nekem nem :(. 12/F

2012. okt. 30. 22:31
 1/2 Fanny1885 válasza:
Nahát! Hogy írhatsz ilyen marhaságot! Milyen lenne a világ nélküled? Szar. Ilyeneket leírni sem szabad, gondolni sem rá! Inkább gyúrjál arra,h Te még mindent csinálhatsz sokkal jobban,mint a szüleid és előtted az élet. Tudom,ez közhely,de így van. Mondjuk azért tényleg adhattak volna valami kis ajándékot legalább,de a Haloween buli az nevetséges... Amúgy a kutya nagyon sok örömöt és vigaszt tud nyújtani. Törődj vele többet és rögtön 2gondod is megoldódik egyszerre. Apukád cselekedetére nincs mentség,de biztosan nagyon nyomasztó lehet a helyzet,azért gondolkodik házeladáson.
2012. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyettértek az elöző válaszolóval :)


De még hozzáfűzném ,hogy egy igen jó barátom is hasonló helyzetben volt.

Sokat tanult és végül sikerült egy programba bekerülnie ,ahol nyugottan tanul a koleszban és minden költségét és utazását állja a program.


Ha már nagyon el vagy keseredve ez akár B terv is lehet :D

[link]

2014. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!