Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a tartós szomorúság...

Mit tegyek a tartós szomorúság ellen?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Nem találom a helyem :S a barátom elhagyott 2 év után, a cicám meghalt :( akármit csinálok, nem érzem a haladást, a sikereimnek sem örülök. tehetetlennnek érzem magam, azt sem bánnám, ha világvége lenne...
2011. máj. 7. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 vagyok, és súlyos családi okok miatt hasonlóan érzek. Azt szoktam mondani, mindenkinek a saját problémája a legnagyobb és ha belegondolsz, ez igaz is. Azt tanácsolom neked, sírj, amikor úgy érzed, sírnod kell. Beszéld ki magad valakinek egy jó barátnak, barátnőnek , szüleidnek és annyiszor vedd elő a problémát és beszélj róla, ahányszor csak úgy érzed. Jobban leszel idővel, csak türelem.
2011. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remélem is. Köszönöm a választ :)

minden jót!

2011. máj. 7. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még azért annyit írnék, hogy próbálj meg gyakran társaságba járni, keresd a hasonló korúak társaságát. Apró célokat tűzz ki magadnak, eleinte rövid távúakat.Próbálj azzal foglalkozni, amit régen szerettél és boldogított, keresd és találd meg önmagad. Nem baj, ha az ember néha magányos. Sokszor így találja meg önmagát.Olyan fiatal vagy még, és lehet, olcsó vigasz, de nagyon sok fiatal küzd ugyanezzel a problémával. Te is túljutsz majd. Fel a fejjel!!
2011. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
járj közösségbe, sportolni, másra terelik a figyelmedet. és próbálj meg a pozitív dolgokra koncentrálni, biztos abból is van minden nap egy csomó
2011. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja amit a többiek mondtak. Társaság meg beszéld, sírd el másoknak. Meg járj társaságba, sport akármi hogy elvonja a figyelmed.


Mert ha nem akkor csak rosszabb lesz. Én 23 éves vagyok és hát az fix hogy jobb nem lesz, csak meghülyülsz, komolyan. Remélhetőleg a meghülyülés elég motiváció hogy többiekkel legyél ^^.

2011. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Változtatni fogok.
2011. máj. 7. 23:17
 7/7 anonim válasza:
Én csak 10 éves lány vagyok és szerelmes vagyok egyik VOLT barátomba de nem tudom én se mit tegyek meg most meg veszekedtem a barátnőmmel szóval nagyon nyomorult életem van de rájöttem hogy kár az ilyenekért aggódni mert ki tudja meddig tart az élet, élvezni kell és boldognak kell lenni tudom hogy nem egyszerű de majd egyszer rád ragyog a napfény (hamarosan) és akkor rájössz hogy minden rosszat el kell felejteni és akkor leszel igazán boldog csak ne legyél depis!
2014. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!