Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szomorusag ellen mit lehet tenni?

Szomorusag ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Elhagyott minket a parom. Elveszitettuk az otthont. Osszekoltoztunk a nagyszulokkel. Amit kuld es ami a gyes + cspotlek az nem eleg egy honapban. Nem erdekli a kicsi, nem latogatja, nem vesz neki kulon semmit csak a szulinapjara vmi jatekot. Nem keresi telefonon tobbet, eddig 3x beszeltek Skype-on. Tobb mint 3 es fel eve egyedul vagyok. Eddig nem dolgoztam, de most majd oviba megy a gyerek es keresek munkat. Nagyon rossz egyedul es nem tudom hogyan keressek part.
2012. aug. 28. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, h nagyon rossz lehet most Neked. Az elet nagyon kemenyen el tud banni velunk de felul kell kerekedned ezen! Barmilyen nehez is, razd meg magad es vedd eszre az elet szepsegeit masban! Legyen uj hobbid, fuzz gyongyoket, varrj, rajzolj, vagy egyszeruen csak foglald le magad! Rendezd at a szobatokat, kezdj el valami sportot, pl futas. Ne bankodj a multon, nezz elore es soha, SOHA ne add fel! A szerelem ugyis betoppan, csak legyel mindig pozitiv. A gyermeked is latja rajtad, ha szorongsz, erte is ki kell tornod a szomorusagodbol. Az exed meg.. No comment, szegyelheti magat.
2012. aug. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy ez tortent veled. Valahogy tul kell lepni ezen az egeszen. A ferjem mondta egyszer, hogy nem az a legfajobb ha valaki elmegy mert tudod nem tudsz vele mit tenni, meghalt nem jon vissza...az a fajo mikor valaki ugy megy el, hogy semminek nez, nem szeret tobbe es idegen vagy a szamara te pedig ott maradsz tehetetlenul es ertetlenul. Nincs valasz semmire. En azt mondom probalj egy rossz szot sem mondani a kicsidnek az apjarol. Ha nem keresi fogadd el megha gyotro fajdalom is. Ne keresd, engedd el. Orulj annak, hogy van egy gyonyoru kisember az eletedben aki hozzad jot, aki teged valasztott es szeret ahogy vagy! Nagyon rossz egyedul - en is evekig voltam egyedul, tudom. Nagyon vagyik az ember arra, hogy szeressek es elfogadjak. Ha nem tudod elengedni, magadat es a kicsidet bunteted. Gondolj arra, hogy elengedlek. Kaptam toled egy kisembert ez volt a szereped az eletemben. Legy jo magadhoz ahogy az elottem iro is irta. Keress valamit ami boldogga tesz. GYonyorkodj a gyermekedben! Jon az osz, szines, tarka-barka aztan a tel a hoval...cask elvezd a tarsasagat! Szerencses vagy! Masnak gyermeke sem lehet....az az ember meg sem erdemli, hogy a gyermeked vagy a te kozeledben legyen.
2012. szept. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, nehéz lehet, és elkesrítő, kívánom, hogy találj vkit, aki tisztel, és szeret Benneteket!

A szomorúságot meg kell élni, aztán vhogy továbblépni, nincs rá jó tanács, hiába mondjuk itt neked, hogy rázd meg magad, és menj tovább. Én azt mondanám, hogy egyenlőre keress barátokat, mozdulj ki először gyerekkel, aztán ha már kicsit kinyíltál, és találtál egy bnőt, vagy társaságot, akkor gyerek nélkül is, és ha a sors úgy akarja, akkor úgyis odasodor vkit, Te csak mozdulj ki, és legyen nyitva a szemed! :-))

A kisgyerek is akkor boldog, ha a szülő is biztos önmagában, kiegyensúlyozott, amennyire a helyzet engedi, tehát ez nem lenne önzőség, mindenkinek szüksége van kikapcsolódásra, legfőképp egy egyedülállónak, aki egyedül visel minden terhet.

Remélem a nagyszülők partnerek ebben...


Minden jót kívánok, tudom, hogy nagyon nehéz Nked, és egyedül vagy, de arra gondolj, hogy lesz jobb, biztosan, és hamarosan, csak egészség legyen!!!


Ha elkezdesz dolgozni, ki fog tágulni ám a világ, majd meglásd, csak légy nyitott!

2012. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!