Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék magamnak egy...

Hogyan tudnék magamnak egy deszkás társaságot találni?

Figyelt kérdés
úgy értem, van egy deszka pálya de amikor kimegyk oda, akkor nincs ott senki, v csak bicajosok. Én oxeloboardozom, és angyon jó barátaim vannak meg minden, de velük nem tudok úgy lemennni a páyára, hogy deszkázzanak is v valami, és én szeretnék egy baráti körbe bele kerülni. Egyedül nem jó oxeloboardozni, de ha vannak még néhányan, akik gördeszkáznak, koriznak v valami akkor sokkal jobb. 13-14 évesekre gondolok.

2012. dec. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szét kell dikházni... nekem mondjuk 3 bmxes spanom is volt mikor elkezdtem 2őt még régről ismertem rajtuk kívül mutass egy tripla ollie-t vagy nem is tudom mi számít durvának deszkaügyben aztán odamennek, hogy ez hű de tuti aztán kialakul
2012. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fu, hát nincs asztalos a családban?
2012. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
odamész egy társasághoz, odanyujtasz egy spanglit és megvan a deszkás rársaság:D
2012. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként van egy full üres pályád és nem becsülöd meg... mit nem adnék ha full üres lenne néha pálya de tele van rolleresekkel
2012. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó az lehet h full üres meg minden, de azért tudod baszott unalmas minden nap lejárni EGYEDÜL
2012. dec. 10. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!