Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanárok miért vonhatnak...

A tanárok miért vonhatnak felelősségre egy diák-társaságot, akiket "rajtakaptak", hogy egy kocsmában ittak (tehát nem az iskolában és annak területén)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert úgymond iskolán kívül is az iskolát képviseled,de ez természetesen iskola/tanár függő, hogy lesz-e ebből valami. :)
2012. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha a szülők tudnak róla, és elfogadják, akkor a tanároknak semmi közük nincsen ehhez szerintem.
2012. márc. 23. 19:49
 3/3 AtyeszLL ***** válasza:

A kinek mihez van joga dolog erőltetésével előbb utóbb utólérjük Amerikát, és akkor ez a hely sem lesz már élhető.


Amikor Én voltam gyerek, (33 vagyok) akkor tiszteltünk MINDEN felnőttet.

Úgy neveltek minket, hogy a felnőtt tudja mi a jó nekünk, és hallgassunk rá.

Ha egyszer lesz gyereked, és kapsz egy csekket a detoxtól, vagy az ifjúságvédelemtől, akkor majd visszasírod a tanárt, aki nem s z a r t a le, hogy a diákok kocsmáznak.


Mi is kipróbáltuk a cigit, piát. Nem is élek egyikkel sem.

De kocsmázni nem jártunk.



Na ez úgy hangzik, mintha egy stréber írta volna. Pedig rossz gyerek voltam. Mégis normális lettem. De ahogy a mai fiatalok csinálják, az nem tudom hová vezet. Nem is a tetteik, hanem a hozzáállásuk a rémisztő.

2012. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!