Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy érezzem jól magam egy...

Hogy érezzem jól magam egy buliban, ha nem iszom alkoholt?

Figyelt kérdés
10 évig úgy jártam el bulizni, hogy mindig ittam. Fél éve egyáltalán nem iszom alkoholt és ha elmegyek bulizni a barátaimmal, akkor semmi kedvem sincs az egészhez. Csak azért megyek, mert ők is ott vannak. Mit csináljak, hogy jól érezzem én is magam alkohol nélkül?

2013. márc. 16. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Csináld ugyan azt amit akkor csinálnál amikor iszol.
2013. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha józanul is azt csinálnám, akkor hülyének érezném magam. :)
2013. márc. 16. 19:18
 3/3 David82 ***** válasza:

Vannak boldogsághormonok az emberben, így nincs szükség mámorító drogra. A boldogsághormont sok minden aktiválhatja, akár egy kávé, egy szelet csoki, testmozgás, kedvelt emberek hangja, kellemes zene, stb.

Szóval aktiváld magadban, mindig legyen valami célod, és jól fogod érezni magad ital nélkül is. Én már két éve egyáltalán nem iszom alkoholt, és el kell, hogy mondjam, sokkal egészségesebb vagyok, és boldogabb, mint azelőtt voltam.

2013. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!