Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Reggelig tartó bulin veszek...

Reggelig tartó bulin veszek részt, milyen alkoholt igyak, hogy jól érezzem magam ugyan, de ne részegedjek le?

Figyelt kérdés
Az üdítő, víz, szörp és hasonló válaszokat légyszi hanyagoljátok!
2011. jún. 30. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

alkoholmentes sör

ha ital kell ahhoz h jól érezd magad régen rossz

2011. júl. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenki alkoholt fog inni és igenis megengedem magamnak, hogy évente 1x-2x ünnepélyes alkalmakkor én is igyak alkoholt. Nem lerészegedni akarok és nem kell itt a rizsa, hogy béna vagyok, hogy csak az alkoholtól érzem jól magam blablabla, nem vagyok alkoholista, de igenis felszabadultabb tud lenni tőle az ember. Jó társaság lesz, a hangulat adott, de egy kevés alkohollal oldottabb tud lenni az ember. Biztos vagyok benne, hogy te is szoktál alkoholt inni, nem kell itt a kioktató, álszent szöveget blamálni.
2011. júl. 1. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!