Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy részeg embernek mennyire...

Egy részeg embernek mennyire lehet hinni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy úgy elborul az agya, hogy mond mindenféle hülyeséget, túlzásokat, ugyanakkor ott van az is, hogy ilyenkor őszinte(?) az ember.
2013. máj. 19. 12:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, most látom, hogy már ezerszer feltettek hasonló kérdést...
2013. máj. 19. 12:50
 2/6 anonim ***** válasza:

az van, hogy a részeg az bizonyos értelemben őszinte. azt mondja, ami eszébe jut. de az a személyiség, ami ott ő az alkohol alatt az nem azonos azzal, aki józanon.


szóval szerintem nem lehet építeni se jó, se rossz irányba arra, amit részegen mond valaki. az egy másik világ.

2013. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi. igazából szerintem az a legbiztosabb, ha a részeg magamból indulok ki, ami azt jelenti, hogy tök őszinte, de tényleg van benne egy csomó rájátszás, színészkedés, nem?
2013. máj. 20. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
nem is színészkedésnek nevezném. hanem az én egy része valahogy felnagyul és mindent betölt. de még az sem kell, hogy az az ember igazi énjének egy része legyen. én annyi baromságot szoktam összebeszélni részegen. olyan dolgok mellé állok, amit amúgy nem gondolok. de akkor valahogy azonosulok vele :)
2013. máj. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) (Ja, én is mindenféle elmebeteg agyszüleménnyel traktálom mindig a társaságot.:)...) Köszi.
2013. máj. 22. 08:56
 6/6 anonim válasza:
A gyermek es a reszeg ember mond igazat,aki reszegen agressziv az a valo eletbe is az,a tobbi csak szinjatek,de az aki viccelodik az meg vicces igazabol is. Nem akarom megserteni az elsot de szerintem ez igy van igazabol.
2013. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!