Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak még olyan lányok,...

Vannak még olyan lányok, fiúk, akik úgy vannak mint én, hogy alkohol nélkül is jól érzik magukat? (18/L)

Figyelt kérdés
Diszkóban dolgozok belépősként, ezért sok részeggel találkozok! De amúgy is sokat járok bulizni, és fel vagyok háborodva azon hogy a mai fiatalok hogyan viselkednek! A vicc az hogy én is "mai fiatal" vagyok. De teljesen máshogy viselkedem és gondolkodom mint a korosztályom. Nem értem miért az alkohol egy fő pontja egy bulinak. Alkohol nélkül is lehet ünnepelni nem?! És leginkább a lányokat látom úgy, hogy full részegen mennek neki asztalnak, széknek, ajtónak, aztán körbehányják a wc-t, meg mindent... Szerintetek ez nem gusztustalan?! Én soha nem iszok egy kortyot sem, rosszul vagyok tőle... Régen volt amikor én is kissé becsiccsentettem, de annyira soha, hogy ne tudjak magamról! Mire jó ez, szerintetek?! :\ Ez a kérdés foglalkoztat engem...

2013. máj. 19. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

volt egy időszakom amikor én is a " hányós,piálós" bagásba tartoztam.most már nagyon szégyenlem h volt ilyen időszakom is.szerencsére már kinőttem.sportolni is elszántan neki álltam,az eredményeimet meg el nem rontanám egy-egy berúgós hétvégével.

19/L

2013. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5%
Prűdparaszt.
2013. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Alaque ***** válasza:
79%
Vannak. A probléma, hogy ez jóval összetettebb, mint első látásra tűnik. Csak hogy egy pár sarkalatos pontot emeljek ki: úgy nem nehéz absztinensnek lenni, hogy amióta az eszedet tudod, rosszul vagy az alkohol szagától. Sokkal büszkébb lehetne magára az, aki imádja az alkoholt, de meg tudja állni, hogy ne részegedjen le nap mint nap. Másrészt, mivel te is "mai fiatal" vagy, nem tudhatod, hogyan viselkedtek korábbi generációk fiataljai, legfeljebb az idősebbek elmondásából. Ők meg nyilván azt mondják, amit egy okításra szoruló fiatal leánykának hallania illik. :) Harmadrészt pedig, igen, vannak még olyanok, akiknek nem az alkohol jelenti az összejövetelek csúcspontját, csak ők nem csinálnak belőle problémát, vagy megtalálják az arany középutat.
2013. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Örülök hogy meg tudtál változni! :)


"adfgrzhn" ... Nem vagyok se prűd se paraszt! Úgy látszik neked az a normális ember, aki segg részegre issza magát? Gratulálok!

2013. máj. 23. 21:08
 15/17 anonim válasza:
Szerintem pedig senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mikor és mennyit iszik, amíg nem neki kell állni, vagy összekaparni utána a dolgot. 22 éves lány vagyok és nekem is voltak fiatalabb koromban olyan éveim, amikor én is sokat ittam. Persze nem fetrengtem a földön minden egyes alkalommal, de bizony olyan is volt, hogy előfordult. És tudod mit? Így jó pár év távlatából ezek a legviccesebb emlékeim nekem és a barátaimnak, akik közül már olyan is van, aki férjhez ment időközben és gyereket szült és csodálatos anya, attól függetlenül, hogy mellettem fetrengett anno. Nem emlékszem azokra a bulikra, amikor prűden kólát iszogattam, arra annál inkább, amikor barátnőmmel beleestünk a hóval teli árokba és ott fetrengtünk, énekeltünk, stb. És lehet, hogy ez akkor gáz volt, de így utólag kellemes emlék és nem változtatnék meg semmit egy prűd pics@, vagy srác kedvéért sem. Az akkor nekem örömet okozott és lényegében nem ártottam vele senkinek. Már csak nagy ritkán iszom és lám-lám nem lett belőlem alkoholista, normális párkapcsolatom van és meg sem "húztak" soha, amikor spicces voltam, meg amúgy sem. Persze "felnőtt fejjel" látni a kis tiniket berúgva sokszor gondolom én is azt, hogy de gáz, aztán eszembe jut, hogy ugyanezt csináltam és nekem ez akkor örömet okozott és életre szóló vicces élményekkel gazdagodtam. Szerintem te pedig addig ne jelentsd ki, hogy ez milyen gáz stb stb, amíg rosszul vagy az alkohol szagától, mert ha nem lennél akkor lehet, hogy te is ott fetrengenél mellettük. Mellesleg, legalább egyszer sztem rád is férne... ;)
2013. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

érdekes volt ezeket végigolvasni. én nagyon sokáig nem tudtam elengedni magam ivás nélkül ( az a szomoru manapság h már nem is mulatni mennek az emberek, hanem INNI). egy nagy trauma ért amit nem tudtam feldolgozni, hanem minden héten parti parti iváás. elég ocsmányul néztem ki, nem emlékeztem, csak a bulifotokon láttam magam. de nem érdekelt. majd már csak az számitott h minél hamarabb elérjen a kábulat, táncoljak mindegy milyen zenére, csak legyen hangos, és szabaduljak meg a gondolatoktól a fejemben. majd egyszer annyit ittam hogy nem tudtam magamról (többször is előfordult, de ennyire komolyan nem), mindent felfogtam magam körül, gondolkoztam, de a testem megbénult, semmit nem tudtam csinálni, járni, beszélni, csak szégyelltem magam, de nem tudtam elmondani, csak motyogtam vmit... majd másnap megváltozott minden. mert erre nekem nincs szükségem. és ugy döntöttem, h legyen vége de nagyon. megszokni nagyon nehéz volt, hónapokba is telt, míg jól tudtam érezni magam egy buliban.


nem lehet azt mondani h gáz v nem gáz. én így érzem jol magam.

az viszont elkeserítő h sok ember gondolja azt h gáz h nem iszok. de én ezt csak úgy fogom fel, h ők nem tudják h nekem mi a jó

2013. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hááát jó ez végülis, a hányást leszámítva, csak nagyon káros és én ezért hagytam fel az ivással.
2013. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!