Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek se vegyek játékkon...

Szerintetek se vegyek játékkonzolt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos volt régebben egy ps2-öm és volt hogy 5-10 órákat eljátszotttam vele, ha megkértek a szüleim valamire akkor én mindig ideges voltam és indulatos.Akkoriban nagyon zárkózott is voltam meg a tanulás rovására is ráment. Kívácsi vagyok a véleményetekre

2013. máj. 20. 16:16
 1/5 Csonti95 xD ***** válasza:
Szerintem vegyél és döntsd meg a 10 órás játékidőd :)
2013. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
velem is van úgy hogy ideges leszek ha hozzám szolnak mi közbe xbox-ok. de ettől még ugyan úgy játszok. ha nem akarod hogy a tanulás rovására menjen ne játssz 5-10 órákat.
2013. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vegyél.
2013. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csonti95 xD ***** válasza:

Vagy alkalmazz itt is piramis módszert!


-1.Héten: Napi 2 óra játék

-2.Héten: Napi 4 óra játék.. és így tovább 12ig

2013. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%

régebben én is ingerült voltam ha játszottam,de leginkább csak azért mert annyira be tudtam kockulni hogy semmi máshoz nem volt kedvem,és rosszul esett ha ki kellet mozdulnom a gép elől.Aztán egyre kevesebbet ültem konzol,vagy PC előtt,mostanra teljesen kezd alábbhagyni a játékra való ingerem és soha nem idegeskedem. Lehet van összefüggés :) de ha úgy érzed játszani szeretnél, ne gondolkodj, max eladod ha ráuntál.

28F

2013. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!