Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan helyeken, ahová nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan helyeken, ahová nem ismerkedni jár az ember, de megtetszik egy nő, akkor találjak ki valami életszerű ürügyet, amivel odamegyek vagy ha én is tetszek neki, jobb inkább valami vicces átlátszó dolgot kitalálni amiből veszi a lapot?

Figyelt kérdés

Pl épp a tejek előtt áll és megkérdezem, hogy "Szia! Megmutatnád, hogy hol vannak a tejek?"

Ő: "Igen. Itt vannak előtted te f@xkalap:)"

ÉN: "Tudom, csak szerettem volna, ha megmutatnád:)"

Vagy valami hasonlóra gondolok.

Jobb így viccesen, persze nem ilyen gyökér módon, vagy inkább komolyan kérjem a segítségét valamiben?


2012. nov. 30. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon jó!:DD

de csak így ahogy te leírtad, én biztos nem így reagálnék, még ha ezt is gondolnám..:P

de mindenesetre tetszik, persze, simán, ha szimpatikus vagy:D

2012. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!