Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki facebookon boldog...

Ha valaki facebookon boldog szülinapot kíván, de üzenetben, nem pedig a faladra írja ki az jelent bármit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelent hát. több esze van a többi ismerősödnél, ennyi.
2013. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy picit szemelyesebb.esetleg miutan megkoszonod,szeretne veled beszelgetesbe kezdeni,bar nem tudom,lehet hogy csak magamb indulok ki:)
2013. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából én vagyok az, aki üzenetben szokott írni :D kicsit hülyeségnek tartom, hogy 600 ember előtt kívánjak boldog szülinapot valakinek.
2013. máj. 26. 16:03
 4/5 anonim válasza:
Én is mindig üzenetben írok. Nem kedvelem túlzottan a oldalt, nekem bőven elég annyi, hogy beszélgetek ott ismerősökkel, akikkel egyébként nem lenne olyan egyszerű, és ennyi. Lájkolgatni sem szoktam egyáltalán, mert nem kívánom senki tudomására hozni, h mi tetszik és mi nem..A felköszöntéssel is ugyanígy állok.
2013. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugyanez nálam is :) csak azért nem töröltem még magam, mert ingyen és könnyen tudok beszélni pár emberrel
2013. máj. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!