Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 1 éve nagyon durván piszkált...

1 éve nagyon durván piszkált 3 srác az iskolában (7. osztály) (? )

Figyelt kérdés
és azóta nagyon bezárkózott vagyok a suliba,nagyon csendes.előtte beszédes voltam,sokat nevettem.jövőre gimibe megyek,szerencsére a 3 srác nem lesz osztálytársam.változni fog ez a bezárkózottság?:(

2013. máj. 26. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomtak még le annyira, mint a bélyeget lelkileg, és helyre tudod állitani az önbizalmadat, akkor új, tiszta lappal kezdhetsz. Én szurkolok Neked!
2013. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, kezdj el valami kűzdősportot, vagy bármilyen sportot, pont jó kórban vagy hozzá. Ezzel akár szeptemberre is látványos önbizalomnövekdést érhetsz el, mivel erősödik a fizikumod, és tudatalatt benned lesz, hogy meg tudod védeni magad, ezt mások is megérzik és nem is piszkálnak. Viszont ne ess át a ló másik oldalára, és ne légy olyan mint a piszkálóid. Ha nem teszel semmit, megint lesz egy barom aki kiszúr téged és piszkálni fog, és 4 évre megint rádsütik a bélyeget.
2013. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kéne tenned, engem is piszkáltak, és én is zárkózott lettem, nagyon csendes. Túlságosan is... pedig régen én is beszédes voltam, meg jóba voltam mindenkivel. De valamiért elkezdtek piszkálni, fogalmam sincs hogy miért.
2013. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagyd08b válasza:
Hát fiam ez rajtad múlik, ha ez lett az élet filozófiád, akkor ebből tnt-vel sem fogunk tudni kirobbantani...
2013. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!