Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vonjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem át másik iskolába. (9. - be). Az osztály fele új,a másik fele viszont a tavalyi nulladikból áll össze, akik tavaly még egy osztályt alkottak a mostani 9.-es infósokkal. És az infósok közt van valaki, aki nekem nagyon tetszik... Viszont ismerkedni nem nagyon tudok vele, hiszen már nem egy osztály, és teljesen külön szakon tanulunk. Teljesen tanácstalan vagyok, mert ha jól tudom, nem olyan csajozós típus, plusz nem nagyon járkál ki az osztályból. (Mondhatni, hogy az a folytonos "Unom az életet" gyerek...)

Mit tegyek?! (Megfordult a fejemben, hogy nekimegyek, teljesen véletlenül, de...)



2012. okt. 12. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
kérj egy kis korrepetálást Tőle infóból :)
2012. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erre még nem gondoltam... :o

Csak sajnos ahhoz is meg is kéne szólítanom, és félek, hogy talán azt sem tudja, hogy létezek. :| (Bár... egyszer nagyon megnézett egy sulis programon. de lehet, hogy csak képzeltem... :|)

2012. okt. 12. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem próbáld meg:) Nem tudom folyóson szoktál-e találkozni vele, de ott is nyugodtan odamehetsz hozzá, aztán kérdezz tőle valamit. pl. egy tanárt keresel és, hogy nem látta-e...ilyesmivel, aztán ha kedves, mosolygós, akkor folytasd a beszélgetést, ha pedig olyan nem törődöm, akkor hagyd.
2012. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!