Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy egy lánnyal...

Miért van az, hogy egy lánnyal 20 perceket tudok beszélni telefonon, de facebook-on ha ráírok akkor mostanában csak egy szavas válaszokat ad?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 02:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Mobilon meg be nem áll a szája kb.:D
2013. máj. 31. 02:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Mobilon általában arra figyelünk akivel beszélünk, neten viszont rengeteg minden eltereli a figyelmünket. Lehet nála is ez van.... vagy csak egyszerűen nem tud írásban kommunikálni... általában fordítva van az embereknél, írásban szabadabbak mint beszédben.
2013. máj. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak furának tartottam, hogy máskor meg egész sokat írt, most meg kb. le se szar.
2013. máj. 31. 03:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet mással is beszélgetett közben. Ne legyél ennyire féltékeny már most mert akkor rövidtávon ki fog törölni az ismerőseid közül abban biztos lehetsz :)
2013. máj. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, csak nem értem:D
2013. máj. 31. 04:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem áll szándékában két órát a gép elé tapadni. Telefonnal rendesen, gyorsan lehet beszélni, mászkálhat, másik kezével mást csinálhat közben.

A chat meg olyan, hogy akkor írsz még egy mondatot, válaszol, akkor megint írsz és a végén már ott ültök a gép előtt két órája, telefonon már rég meg lehetett volna beszélni, és mással se haladtatok sehova.


Engem kifejezetten idegesít mikor írogatnak, meg beszélgetést kezdeményeznek, így be is állítottam, hogy ne lássanak. Azért, mert megjelenek, az nem azt jelenti, hogy ráérek ott ülni és dumálgatni egyfolytában. Már pedig, ha rendesen válaszolok, akkor mindenki ezt hiszi.

2013. máj. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is letiltottam a facebook chatet pont ezért mint amit az utolsó ír.
2013. máj. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet a palijaval van:)))
2013. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan egyszerre több mindent csinálnak az interneten, így nem koncentrálnak csevegésre százszázalékosan. Meg az is lehet, hogy nincs nagy gyakorlata a gépelésben, és csigalassan pötyögi be a szavakat, azért szűkszavú inkább.
2013. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!