Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok tanácsot adni? Olyan...

Tudtok tanácsot adni? Olyan nyári programok kellenének ahol lehet ismerkedni és nem drága annyira.

Figyelt kérdés

Ha nem teszek semmit, ez lesz zsinórban a 4. nyaram egyes egyedül gubbasztva otthon (tavaly egész nyáron anyámnak sírtam 20 évesen, nem ciki) Alig van pár barátnőm, azok is otthon rohadósak...:/ Nekem meg 0 társasági életem van, itthon nézek filmeket, videókat, hogy lefoglaljam magam, de ez már szánalmas. Még barátom se volt soha 20 évesen...gyász egy helyzet. Nem sajnáltatom magam, csak kellenének jó ötletek. Esteleg vmi olyan munkát tudtok ahol direkt lehet ismerkedni? (és nem a tescoban pakolászni napi 8órát egyedül...mert már az is megvolt)

Köszi előre is:)


2013. jún. 2. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2013. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én dettó ugyanez vagyok. Én ezeken gondolkoztam: önkéntesmunkák, tánctanulás, sportolás, önsegítő csoportok, még azon is hogy kimegyek valami népesebb helyre, és csak összefutok valami társasággal. Lehet, hogy ezeket mind összehozom. De igazából nem azzal van a baj, hogy nincs ötletem, hanem hogy egyedül nehéz nekiállni bármi ilyesminek, még akkor is ha pl. olyan helyre mennék, ahol egy új társaság jönne össze(pl. kezdő tánctanfolyam).

Biztos vannak neked is ilyen ötleteid. Gondold ki, hogy mit szeretnél csinálni, amit társaságban lehet és keress azokra neten. Egyébként hol laksz?

2013. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. Hát igen, egyedül nehéz nekiindulni a nagyvilágnak:/ ördögi kör ...
2013. jún. 2. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:

jó neked hogy pesti vagy ott millió helyre el lehet menni egyedül is meg csomó sportolási lehetőség van


ismerkedésnél az meg előny ha nincs ott melletted még 2-3 lány

2013. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem így van, az emberek el vannak szigetelődve egymástól, ez akkor is érződik, ha kettesben vagy ötösben mész valahova el. A többség egyedül jár, és még nyitottabbak is lehetnek az ismerkedésre éppen ezért, mint az esetleg zártabb baráti társaságok. Elég elmenned az Erzsébet térre, olyan mint egy kis Diáksziget, hatalmas élet van ott.

Különórára nem jársz? Társaságba táncolni például? Táncházba például? Jégdiszkóba nyáron?

2013. jún. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3.-ra válaszoltam az előzőt.
2013. jún. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A tánc meg a sport sajnos kilőve, annyi helyen voltam már,és mindenhol az 5éves kezdőkhöz tettek be (még a társas táncban is,ami azért valljuk be, egy felnőtt sport)
2013. jún. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!